Vyhazov v době „nejsou lidi“. Moudré nebo šílené?
No tak to už je úplný nesmysl! Propustit zkušeného pracovníka v dnešní době může snad jen sebevrah. Nebo je to jinak? Co když existuje situace, kdy je sebevraždou právě to, že si zaměstnance necháte.