Novinky a tipy pro práci v Microsoft Office 2016

Vytisknout

Společnost COMPUTER HELP byla založena v roce 1993.  Mezi hlavní obory její činnosti patří počítačová školení, certifikace, obchodní služby, správa počítačových sítí a programování zakázkových aplikací a webů.

Školicí středisko COMPUTER HELP se specializuje na vzdělávání dospělých v oblasti informačních technologií.

Výuka je orientována na běžné uživatele kancelářských produktů i na profesionály, zabývající se správou a podporou informačních systémů.

Zákazníkům poskytuje garanci kvality kurzů.

Jako certifikovaný GOLD Partner společnosti Microsoft shrnuje COMPUTER HELP novinky, které přišly s verzí programů Microsoft Office 2016.

 

Microsoft Word a PowerPoint 2016

Spoluvytváření - práce na dokumentu současně s ostatními bez ohledu na to, jaké používáte zařízení. 

Zjednodušené sdílení - jednoduše klikněte na pásu karet na tlačítko Sdílet a snadno tak sdílejte přímo z dokumentů Office. Podívejte se, kdo má k danému dokumentu přístup a kdo na něm pracuje. 

Psaní v reálném čase - když na dokumentu spolupracujete s ostatními, vidíte, na čem zrovna pracují, a jejich úpravy uvidíte okamžitě bez ohledu na to, jaké používáte zařízení.

Microsoft Excel 2016

 

Nové typy grafů - vizualizujte finanční nebo hierarchická data a zvýrazněte statistické vlastnosti dat pomocí nových typů grafů.

Export informací o zdrojích dat do Excelu - dostaňte seznam všech propojených zdrojů dat z databázové aplikace Access do Excelu k referenčním účelům.

Prognózování a trendy jediným kliknutím - jediným kliknutím vytvářejte prognostické grafy založené na historických datech a předvídejte budoucí trendy.

 

 

Microsoft Outlook 2016

Třídění pošty - funkce Nepotřebné sleduje, jaké priority dáváte poště, a pak vám pomáhá tím, že zprávy s nízkou prioritou umísťuje do zvláštní složky (a aby vám nic neuteklo, poskytuje vám denní souhrn). 

Moderní přílohy - připojte dokument z posledních položek a nasdílejte jej příjemcům e-mailu z OneDrivu nebo SharePointu. Také můžete nakonfigurovat oprávnění ke sdílení tak, aby všichni příjemci měli přístup k připojenému souboru bez opuštění aplikace.

Microsoft Office 2016

Řekněte mi - jednoduše napište vlastními slovy, co chcete v aplikaci udělat, a funkce „Řekněte mi“ vám pak bude dávat pokyny a nabídne vám další zdroje informací.

Inteligentní vyhledávání - zkoumejte termíny v dokumentech a hledejte jejich význam pomocí funkce inteligentního vyhledávání založené na službě Bing.

Jednoduše zvýrazněte termíny v dokumentu a použijte tuto funkci k dodání výsledků hledání z webu přímo do vašeho prostředí čtení nebo vytváření dokumentů.

Pokud se chcete dozvědět více, navštivte kurzy společnosti COMPUTER HELP věnované novým Microsoft Office 2016.

Obsah byl připraven ve spolupráci

Zaujal Vás tento článek? Objednejte si služby tohoto dodavatele na EduCity.cz a jako členové Klubu EduCity můžete získat něco navíc.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace