LIGS University předala ceny osobnostem roku 2017

Vytisknout

LIGS AWARDS 2017

Mezinárodní online univerzita LIGS se studenty ve více než 40 zemích světa ocenila v již osmém ročníku LIGS AWARDS nejlepší osobnosti v oblasti vzdělávaní dospělých. Během slavnostního večera se na pódiu představily zajímavé osobnosti, které se v roce 2017 svou prací zasloužily o rozvoj jednotlivců, týmů a firem.

Vyhlašovatelem cen „Osobnost vzdělávání dospělých” je LIGS University poskytující profesní vzdělávání pro manažery a profesionály v oblasti Business Administration po celém světě.

Hlavním důvodem je vyzdvihnout přínos a význam těch, kteří se aktivně podílejí na inovaci či zkvalitňování různých institucí a firem nebo na vzdělávání a osobním rozvoji jednotlivců,“ řekl President LIGS University Dr. Pavel Makovský.

Výjimečné setkání profesionálů a hostů

LIGS University vyhlašuje každoročně ceny ve třech kategoriích. V kategorii Inovativní projekty v oblasti vzdělávání dospělých získal ocenění Filip Dřímalka, expert na digitální inovace v oblasti vzdělávání osobností a firem, zakladatel portálu Digiskills.cz.

Jako jediný se v České republice zaměřuje na microlearning, nabízí prvního vzdělávacího chatovacího robota v České republice a celý svůj digitální obsah má postavený na pokročilé datové analytice a personalizaci,“ popsal aktivity vizionáře Dr. Pavel Makovský.

V kategorii Další profesní vzdělávání dospělých si cenu převzal Petr Jaššo, který působí jako instruktor a školitel zaměstnanců v oblasti zdravotnictví, v mnoha kurzech urgentní medicíny a vzdělávání dospělých a vyučuje na Ostravské univerzitě.

Prezident LIGS University dodal, že Petr Jaššo vyučuje pod americkou licencí NAEMT celosvětové kurzy Pre Hospital Trauma Life Support jako jeden z osmi Čechů.

Cenu v kategorii Praktická aplikace vzdělávání dospělých, což je kategorie pro trenéry, školitele, lektory, kouče a podobně, získal Oldřich Dutý. Ten se zaměřuje na oblast strategického managementu, rozvoj lidí a organizací a je lektorem a koučem na různých českých, britských i amerických vysokých školách.

LIGS AWARDS 2017

LIGS Awards nejsou jen oceněním výjimečných osobností, ale také společenskou událostí pro odborníky z různých oblastí. Během slavnostního večera v Clarion Congress Hotel Prague tak mohli návštěvníci nejen navazovat obchodní a profesní kontakty, ale i ochutnat exkluzivní francouzské koňaky od společnosti Cognac Pineau.

Jsem si jistý, že i další ročník, který se uskuteční na přelomu ledna a února 2019, bude také plný zajímavých osobností,“ dodal na závěr President LIGS University Dr. Pavel Makovský.

Obsah byl připraven ve spolupráci

Zaujal Vás tento článek? Objednejte si služby tohoto dodavatele na EduCity.cz a jako členové Klubu EduCity můžete získat něco navíc.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace