Marcela Suchánková

Marcela Suchánková, nová generální ředitelka ČSOB Penzijní společnosti

Od 1. května 2014 je novou generální ředitelkou ČSOB Penzijní společnosti Marcela Suchánková. Dosud byla pověřena dočasným vedením společnosti po odchodu Karla Svobody. Stala se tak jednou z mála žen na českém trhu, které vedou penzijní fond.

Marcela Suchánková (nar. 1971) vystudovala Vysokou školu ekonomickou, fakultu informatiky a statistiky, obor informační management a získala také titul MBA na US Business School Praha. Před nástupem do ČSOB (1997) pracovala v agentuře Ewing Public Relations.

V letech 1997 až 1999 byla zodpovědná za interní komunikaci ČSOB. Od roku 1999 se pohybovala v oblasti retailové klientely, podílela se na tvorbě strategie a vývoje produktů. Vedla několik bankovních projektů, byla u zrodu přímého marketingu a od roku 2010 působila jako manažerka útvaru Orientace na klienta. Poté vedla v bance útvar Spoření a investice. V lednu 2013 nastoupila jako obchodní ředitelka do ČSOB Penzijní společnosti a zároveň se stala členkou představenstva.

Marcela Suchánková je vdaná, má dvě dcery a hovoří anglicky. Ve svém volném čase se věnuje rodině, ráda běhá.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace