Marcela Suchánková

Marcela Suchánková, nová členka představenstva ČSOB Penzijní společnosti

Představenstvo ČSOB Penzijní společnosti se od poloviny března rozšířilo o novou členku. Stala se jí Marcela Suchánková, která již 1. ledna 2013 nastoupila na místo Obchodní ředitelky ČSOB Penzijní společnosti. Na této pozici vystřídala Janu Gabrielovou, které odešla mimo skupinu ČSOB.

Marcela Suchánková (nar. 1971) vystudovala Vysokou školu ekonomickou, fakultu informatiky a statistiky, obor informační management a MBA na US Business School Praha. Před nástupem do ČSOB (1997) pracovala v agentuře Ewing Public Relations. V letech 1997 až 1999 byla zodpovědná za interní komunikaci ČSOB. Od roku 1999 se pohybovala v oblasti retailové klientely, podílela se na tvorbě strategie a vývoje produktů. Vedla několik bankovních projektů, byla u zrodu přímého marketingu a od roku 2010 působila jako manažerka útvaru Orientace na klienta. Poslední dva roky vedla v bance útvar Spoření a investice.

Marcela Suchánková je vdaná, má dvě děti a hovoří anglicky. Ve svém volném čase se věnuje rodině, ráda běhá.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace