Dnes mám konferenci ve své kanceláři

Vytisknout

Vedoucí dodavatel komunikační technologie Polycom vyvinul *WebOffice*, který by měl „předefinovat“ osobní online konference. WebOffice je řešení založené na online spolupráci, které umožňuje uživatelům sdílet data a komunikovat v reálném čase. Pracuje jako konferenční portál, integruje rozsah konference a aplikace sdílení dat. Každý uživatel WebOffice má vlastní „kancelář“, což mu umožňuje individuální neměnné URL pro jeho online setkávání.

Po vstupu do vlastní WebOffice je uživatel seznámen s WebOffice Manažerem, který nu ukáže seznam jeho „kamarádů“ a zda jsou volní. Uživatel si snadno zvolí bezprostřední rozesílání zpráv nebo hlasování, web nebo video konferenci – nebo kombinaci těchto možností. Společnosti, které využívají konferenční technologie, poukazují na výhody ve smyslu produktivity a snížení výdajů spojených s neúčelným cestováním. Tento flexibilní systém umožňuje lidem podle potřeby prezentovat informace, klást dotazy nebo se podílet na důležitých rozhodnutích. Je pravda, že lidé potřebují setkávat se osobně, ale ne vždy a ne bez ohledu na výdaje.
-ba-
Zdroj: Flexibility.org.uk - nové způsoby zaměstnávání lidí, práce na dálku, management
Zobrazit přehled článků ze zdroje Flexibility.org.uk
Chcete tento článek umístit na Váš web nebo do tištěného časopisu? Bližší informace se dozvíte zde.

Komentáře k článku

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přidejte komentář jako první.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace