Zita Horešovská,Czech facility

Zita Horešovská, nová provozní ředitelka společnosti Czech facility

Na pozici provozní ředitelky a členky představenstva společnosti Czech facility a.s. spravující více než 200 objektů po celé České republice nastoupila Ing. Zita Horešovská. Do její kompetence budou patřit vztahy s klienty, provozní řízení Area managerů a dodavatelů na spravovaných budovách nebo personální otázky.

Posledních pět let působila Zita Horešovská jako Ředitelka divize Facility managementu ve společnosti ROSSY service a.s. Před tím zastávala pozice Property and Asset Manager v developerské a investorské společnosti Europolis Real Estate Asset Management s.r.o. a pozici Technické ředitelky v TOP Hotelu Praha.

Zita Horešovská je absolventkou Fakulty stavební na ČVUT v Praze, kde vystudovala obor Podnikání a řízení ve stavebnictví. Je vdaná a má dvě děti. Ve volném čase ráda čte, v zimě lyžuje a pokud je to možné, tak se vždy těší na odreagování od pracovního vypětí v klidném prostředí golfových areálů.

Zdroj: Czech facility a.s.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace