Ve vedení Vodafonu je nová žena. Na pozici viceprezidentky pro péči a prodej od září nastoupila Veronika Brázdilová

Veronika do Vodafonu přichází ze společnosti Xerox, kde působila šest let jako generální ředitelka pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko. Ve Vodafonu nahradila Annu Hoerovou a bude zodpovědná za péči a prodej.

Veronika Brázdilová, Vodafone

„Ve firmě, pro kterou pracuji, jsou pro mě důležité zejména dvě věci: lidé a kultura. Mám ráda diverzitní týmy, proaktivní přístup, lidi, které jejich práce baví, a zároveň inspirativní a kreativní prostředí. Vodafone je společnost, která tohle všechno nabízí, a to nejen svým zaměstnancům. Líbí se mi transparentní a zároveň lidský přístup k zákazníkům, otevřená komunikace a touha být stále na špici. Díky snaze nabídnout zákazníkům nejnovější technologie, které usnadňují život, patří právem Vodafone mezi technologické lídry. Je mi ctí, že mohu pro takovou společnost pracovat,“ říká nová viceprezidentka.

Veronika začínala svou kariéru jako obchodní zástupce v Eurotelu. Postupně se vypracovala až na národní manažerku obchodního oddělení. Získané zkušenosti z obchodu a marketingu zúročila v každé ze svých následujících pozic. Ať už jako generální ředitelka IT společnosti SGS, která se zaměřovala na telemetrii a monitorovací systémy, nebo ve společnosti Telefónica 02 Czech Republic, kde měla z pozice obchodní ředitelky na starost segment malých a středních firem. Její zkušenosti z přední linie, kontakt s realitou, na kterém si zakládá, stejně jako široký záběr znalostí v oblasti telekomunikací a IT, byly její obrovskou výhodou také v roli generální ředitelky Xeroxu. Tam měla v letech 2014 až 2020 na starosti tři trhy: Českou republiku, Slovensko a Maďarsko.

Od září 2020 je novou členkou vedení společnosti Vodafone Czech Republic a je zodpovědná za péči a prodej firmy. Povede tým téměř 1000 lidí, kteří se starají o zákazníky v prodejnách, v zákaznických centrech a v oddělení podpory prodeje a péče. Na starosti má i nepřímé prodejní kanály a partnerské sítě.

Veronika se několik let aktivně věnuje mentoringu, podporuje řadu charitativních projektů, ráda cestuje, jezdí na kole, běhá a svůj volný čas tráví s manželem a přáteli.