Václav Potůček

Václav Potůček, nový ředitel obchodní podpory retailu ČSOB

Novým výkonným ředitelem obchodní podpory retailu ČSOB se od 1. 1. 2016 stává Václav Potůček. Ve funkci nahradí Oldřicha Bartoně, který v rámci pověření řídil tento útvar, a který se přesouvá do Transformační projektové kanceláře ČSOB. Před svým nástupem do nové funkce Václav řídil čtyři roky oddělení nefinančních rizik skupiny ČSOB. Ze svého předchozího postu přináší do retailu ČSOB především schopnost řešit věci rychle a efektivně a jednat se širokým spektrem interních klientů. 

Václav Potůček vystudoval Právnickiou faktultu Universite Libre de Bruxelles v Belgii a MBA v Czech Management Institute. Absolvoval také manažerský program na prestižní škole Vlerick Business School. Před svým nástupem do ČSOB v roce 2008 vedl oddělení Compliance v českém zastoupení Volksbank, dříve pak působil jako auditor evropských fondů na Státním fondu životního prostředí.

Obsah byl připraven ve spolupráci

Zaujal Vás tento článek? Objednejte si služby tohoto dodavatele na EduCity.cz a jako členové Klubu EduCity můžete získat něco navíc.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace