Tomáš Šebesta nově vede marketing fintechu wflow

Na pozici marketingového ředitele fintechového startupu wflow nastoupil Tomáš Šebesta. V nové roli se zaměří primárně na podporu obchodního týmu v rámci inbound marketingu posílení znalosti značky a prohloubení strategických partnerství napříč marketingovými kanály. Společnost wflow automatizuje účetní procesy pomocí umělé inteligence, což podnikatelům výrazně šetří čas a peníze eliminací manuální práce s účetními doklady.

Tomáš Šebesta, wflow

Do startupu wflow přichází Tomáš Šebesta z postu šéfa marketingu logistického startupu Zaslat.cz, dříve zastával pozici CMO ve skupině Outdoor Concept, kde měl na starosti hlavně značky Rock Point a Hannah. Má bohaté zkušenosti z různých brandových či marketingových pozic, například v Pivovarech Staropramen i z role konzultanta v analytické platformě Socialbakers (Emplifi). V současné době působí také jako konzultant v inkubačním programu BIC Plzeň, kde rozvíjí a mentoruje startupy a zajímavé podnikatelské projekty.

V novém působišti se zaměří především na přenastavení výkonnostních kampaní a posílení lead generation, ale bude se také věnovat práci se značkou s důrazem na media relations a prohloubení strategických partnerství v ostatních marketingových kanálech. „Těším se na propojení svých zkušeností s inovativním přístupem wflow. V předchozích pozicích jsem často zažíval problémy s papírovými schvalovacími procesy, složitou alokací nákladů na správná střediska či archivací dokumentů. Věřím, že společně najdeme nejlepší způsoby, jak pomoci našim zákazníkům růst, a tím posunout i wflow vpřed,“ uvádí Tomáš Šebesta.

Spoluzakladatel a CEO fintechu wflow Robert Soudný dodává: „Jsme nadšení, že se Tomáš Šebesta připojil k našemu týmu jako marketingový ředitel. Pevně věřím, že vybuduje silnou pozici značky wflow a pomůže nám naplnit ambice v oblasti digitalizace účetnictví nejen na českém trhu.“