Swiss Life Select Reality vede od listopadu Andrea Daňhelová

Od 7. listopadu letošního roku stojí v čele společnosti Swiss Life Select Reality Andrea Daňhelová - dosavadní ředitelka provozu, právního a compliance. Vedení jedné z nejvýznamnějších realitních společností na českém trhu přebírá od Jaromíra Maška, který firmu vedl od jejího založení v roce 2013. Swiss Life Select Reality je dceřinou společností Swiss Life Select.

Andrea Daňhelová, Swiss Life Select Reality

Andrea Daňhelová působí ve společnosti Swiss Life Select Reality již 8 let. Byla u zrodu právního oddělení a po krátké době převzala jeho vedení. V roce 2019 se stala ředitelkou provozu, právního a compliance Swiss Life Select Reality. Během svého působení zavedla Andrea Daňhelová ve společnosti řadu inovativních a technologických novinek, které výrazně posunuly kvalitu klientských služeb. Její důraz na prosazování inovací byl v roce 2020 podtržen získáním ocenění Deloitte Legal Disruptors Awards, které je určené pro výjimečné inovátory v oblasti práva. V roce 2021 byla zařazena mezi TOP 100 žen česko-slovenského právního byznysu.

Mým cílem je zaměřit se na inovace a technologický pokrok. Ty považuji za klíčové pro dynamický růst a udržení konkurenční výhody. Chci se soustředit na integraci technologických novinek a automatizaci procesů, aby naše služby neustále překonávaly očekávání klientů a zjednodušovaly práci našeho týmu. Dále chci pokračovat v prohlubování obchodních vztahů mezi našimi makléři a finančními konzultanty z mateřské Swiss Life Select, abychom klientům i nadále poskytovali prvotřídní servis a komplexní majetkové poradenství,“ řekla Andrea Daňhelová, nová ředitelka Swiss Life Select Reality.

Vedení společnosti Swiss Life Select Reality přebrala Andrea Daňhelová od Jaromíra Maška, který ve společnosti působil přes deset 10 let. „Jaromír stál u zrodu společnosti v roce 2013 a pod jeho vedením Swiss Life Select Reality propojila realitních služby s finančním poradenstvím. I díky tomu dynamicky rostla a dostala se záhy mezi přední české realitní společnosti,“ oceňuje působení Jaromíra Maška, CEO společnosti Swiss Life Select, Karel Šulc.

Swiss Life Select Reality se řadí mezi nejvýznamnější realitní společnosti na českém trhu. Je dceřinou společností finančněporadenské firmy Swiss Life Select. Díky tomu může klientům nabízet unikátní spojení realitních služeb, komplexního finančního servisu a správy majetku. Se Swiss Life Select Reality spolupracuje více jak 240 realitních makléřů působících po celé České republice.

Pro klienty Swiss Life Select Reality zajišťuje kompletní zprostředkování prodeje, nákupu či pronájmu nemovitostí na profesionální úrovni. Provádí je celým procesem od marketingového zpracování nabídky, vyhledání zájemce či vhodné nemovitosti, až po zajištění kvalitní smluvní dokumentace, úschovy zaplacené kupní ceny a řízení před katastrem nemovitostí.

Ve spolupráci s finančními konzultanty Swiss Life Select nabízí klientům také finanční produkty (hypoteční úvěry, životní a neživotní pojištění, investiční portfolia i další produkty) a dlouhodobě pečují o klientovy finance.