Petr Pavlík

Petr Pavlík, nový člen nejvyššího vedení společnosti Ahold

Petr Pavlík (45) se stane od června členem nejvyššího vedení společnosti Ahold v České republice na pozici SVP Marketing, Format & Merchandising. Již od začátku února se bude Petr Pavlík podílet na rozsáhlém nástupním programu a bude také zapojen do plánování veškerých obchodních aktivit. Od června pak Petr Pavlík převezme pozici od Sebastiaana de Jonga, který se v rámci společnosti přesune do skupiny Ahold.

Před plánovaným nástupem do společnosti Ahold vedl Petr Pavlík po více než 5 let plzeňskou likérku Stock Plzeň - Božkov jako generální ředitel. Současně vedl obchodní sdružení výrobců lihovin, které přispívalo k potírání černého trhu s lihovinami. Předtím pracoval v londýnské centrále potravinářského a drogistického giganta Reckitt Benckiser s globální odpovědností a vedl také dceřiné firmy v Belgii a Lucembursku. Během prvních deseti let své kariéry pak Petr působil na různých marketingových a obchodních pozicích v nadnárodní společnosti Procter & Gamble.

Petr Pavlík se ve volném čase věnuje rodině. Jeho největším koníčkem je lední a in-line hokej, motorka a cyklistika.

Zdroj: AHOLD Czech Republic, a.s.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace