Personální ředitelkou Promet Group se stala Hana Caltová

Na klíčovou pozici personální ředitelky strojírenské skupiny Promet Group nastoupila Hana Caltová. Zkušená odbornice s více než 20 lety praxe v oblasti HR a vedení týmů přichází do společnosti v období po předání vedení skupiny druhé generaci rodiny Materových. Zaměří se na dlouhodobý rozvoj týmů, budování firemní kultury a vytváření pracovního prostředí v souladu se současnými trendy a strategií skupiny.

Hana Caltová, personální ředitelka Promet Group

Svým nástupem přináší Hana Caltová bohaté zkušenosti z vedení pracovních týmů a implementace strategií v oblasti HR. Na obdobné pozici pracovala ve společnostech Kofola, České Radiokomunikace a Sluno. Působila také v oblasti mezinárodního obchodu, kde měla příležitost rozvíjet obchodní týmy v Evropě a Asii.

HR chápe jako zkratku pro Human Relations. Jejím cílem je rozvíjet tyto vztahy s odkazem k tradičním lidským hodnotám i současným trendům tak, aby se stávaly významným přínosem k plnění plánů a vizí skupiny firem v Promet Group. „Mám radost, že se můžu podílet se na vedení a rozvoji HR týmu v prosperující rodinné firmě. Kvalitní pracovní vztahy a prostředí jsou základem ekonomického úspěchu. Mým cílem je proto vytvořit v Promet Group atmosféru, v níž se zaměstnanci budou cítit dobře a budou motivovaní k tomu, aby naplno využívali svůj potenciál,“ říká Hana Caltová.

Jsme rádi, že Hana posílila náš tým vedení společnosti. Přidává se k nám zkušená manažerka a personalistka. Společně budeme pracovat na budování a rozvoji jednotlivých týmů, rozvojových programech, posilování firemní kultury a vytváření motivujícího pracovního prostředí, stejně jako na zapojování nových kolegů a kolegyň. Jsme přesvědčeni, že její nový náhled na možnosti rozvoje našich týmů přispěje k dalšímu růstu společnosti,“ popisuje Denisa Materová, členka představenstva Promet Group.

Hana Caltová působí také jako koučka, mentorka a lektorka. Absolvovala studium MBA in Executive Leadership a na své cestě se drží přísloví: „Chceš-li jít rychle, jdi sám. Chceš-li dojít daleko, pojďme společně.”