Novým jednatelem Raiffeisen - Leasing byl jmenován Přemysl Beneš

Novým jednatelem společnosti Raiffeisen - Leasing zodpovědným za Front Office byl k 1. 1. 2024 jmenován Přemysl Beneš. Nahradil tak Aloise Laneggera, který vedení společnosti Raiffeisen - Leasing po více než 20 letech opouští.

Přemysl Beneš, Raiffeisen - Leasing

Přemysl Beneš působí v Raiffeisen - Leasing již od roku 2009 na pozici obchodního ředitele. K jeho specializaci patří především oblast financování movitých věcí určených pro malé, střední i korporátní firmy, a to včetně specifických komodit, jakými jsou železniční technika nebo letadla. „Je mi ctí, že mohu v nové roli navázat na pana Laneggera, který stál před více než třiceti lety u zrodu celého oboru leasingu v ČR. Věřím, že ve spolupráci s týmem Raiffeisen - Leasing budeme pokračovat v dosažených úspěších a díky našemu know how a individuálnímu přístupu ke klientům budeme i nadále zlepšovat poskytované služby,“ říká Přemysl Beneš.

V nové roli může Přemysl Beneš zúročit své bohaté zkušenosti z top manažerských pozic významných společností. V minulosti zastával například pozici jednatele společnosti CitiLeasing, s.r.o. nebo funkci finančního ředitele a místopředsedy představenstva sportovního klubu AC Sparta Praha fotbal, a. s. Přemysl Beneš je absolventem VŠE v oboru ekonomika zahraničního obchodu.