Mirek Kren, Flowmon Networks

Mirek Kren, Marek Neubauer a Linda Szemlová, noví top manažeři ve Flowmon Networks

Česká technologická společnost Flowmon Networks, která vyvíjí pokročilá řešení pro monitorování a bezpečnost počítačových sítí, posílila svůj nejvyšší management. Cílem je podpořit globální expanzi firmy. Ředitelem celosvětového obchodu se stal Mirek Kren, pozici finančního ředitele obsadil Marek Neubauer a ředitelkou HR se stala Linda Szemlová.

Mirek Kren, CRO

Na pozici Chief Revenue Officer přichází Mirek Kren ze společnosti Kerio Technologies, kde v americkém Silicon Valley posledních několik let zastával pozici výkonného ředitele a byl zodpovědný za globální management i celkovou strategii firmy.

Marek Neubauer, CFO

Na pozici Chief Financial Officer přichází Marek Neubauer ze společnosti PricewaterhouseCoopers, kde strávil téměř devět let v oddělení auditu a účetního poradenství. Mezi jeho klienty patřily zejména lokální podniky s pobočkami v zahraničí a různou mírou procesní konsolidace.

Linda Szemlová, HR Director

Na pozici HR Director přichází Linda Szemlová. Ve Flowmonu chce zúročit dlouholeté zkušenosti z oboru IT, kde působila jak na vedoucích, tak HR pozicích. S vybudováním HR procesů pomáhala například společnosti AVG.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace