Miloslav Tlamicha, Channel Crossings

Miloslav Tlamicha, nový výkonný ředitel jazykové agentury Channel Crossings

Novým výkonným ředitelem jazykové agentury Channel Crossings se stal Miloslav Tlamicha. Ve funkci bude mít na starosti řízení společnosti, definování firemní strategie, kontakty s klíčovými klienty, finanční management a reprezentaci společnosti.

Miloslav Tlamicha má dlouholeté zkušenosti s výukou jazyků, metodologií výuky, řízením týmu lektorů a v neposlední řadě s péčí o tuzemské i zahraniční klienty. Dříve pracoval v jazykových agenturách Skřivánek nebo James Cook Languages. Několik let působil v USA a Velké Británii. Vystudoval angličtinu na Univerzitě Karlově. Na pozici výkonného ředitele vystřídá Vítězslava Bicana, který funkci zastával předchozích 11 let.

Jazykovou agenturu Channel Crossings 1993 založila Lenka Doležalová Pavilková, která je dodnes majitelkou. Agentura se za uplynulých 25 let existence se stala jednou z největších soukromých jazykových agentur v České republice se zaměřením na poskytování služeb pro firemní zákazníky. Postupem času se ale začala orientovat i na cestování za vzděláním do zahraničí a programy pro děti, například v mateřských školách.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace