Milan Cáder Pavel Kuhn

Milan Cáder a Pavel Kuhn, noví ředitelé ve společnosti Home Credit

S příchodem roku 2016 uvítal poskytovatel spotřebitelského financování Home Credit dvě nové posily, Milana Cádera a Pavla Kuhna. V souladu se strategií společnosti se zaměří především na oblast produktů a vývoje inovací.

Milan Cáder bude zastávat pozici ředitele Divize Produkty. Má dlouholeté zkušenosti s finančním sektorem, kde se vypracoval z obchodního zástupce až do vrcholového vedení. Po odchodu ze společnosti GE Money byl zodpovědný za B2B sektor a spolupráci se třetímu stranami v Cetelemu. Před nástupem do Home Creditu řídil pět let oblast B2C a Péče o klienty ve společnosti BNP Paribas PF. Vystudoval Vysokou školu finanční a správní, obor ekonomika a management. Ve volném čase rád sportuje, cestuje, rybaří, v oblibě má divadlo a film. 

Milan Cáder naváže na práci Daniela Šturma, který ve vrcholovém vedení společnosti Home Credit zůstává na pozici ředitele Divize Marketing a nadále se bude věnovat jejímu rozvoji.

Pavel Kuhn, který má patnáctiletou praxi v oblasti strategického marketingu a obchodního rozvoje, nastupuje na pozici ředitele inovačního centra a stává se členem senior managementu. Po vystudování Vysoké školy báňské - Technické univerzity Ostrava pracoval dva roky na pozici Account Manager ve společnosti Leo Burnett, následně nastoupil do Vodafone, kde na pozicích manažer komunikace a manažer marketingu strávil dohromady devět let. Následně působil v MOPETU CZ jako obchodní a marketingový ředitel. Do Home Creditu se přesunul ze Sazky, kde byl vedoucím marketingu v sekci SAZKAmobil.

Zdroj: Home Credit a.s.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace