Michaela Lhotková, ČSOB

Michaela Lhotková, nová ředitelka pro spotřebitelské financování, platby a karty v ČSOB

Novou výkonnou ředitelkou ČSOB pro spotřebitelské financování, platby a karty se od 1. července 2017 stává Michaela Lhotková. Ve funkci nahradí Jiřího Feixe, který se stal předsedou představenstva a generálním ředitelem Hypoteční banky.

Za 15 let svého působení ve skupině ČSOB získala Michaela Lhotková bohaté zkušenosti v různých oblastech bankovního trhu. Nově bude zastávat post, který vznikl spojením dvou klíčových divizí banky, spotřebitelského financování a platebních řešení včetně karet.

Kariéru v ČSOB zahájila Michaela Lhotková v roce 2002 v korporátním segmentu. Po dvou letech se ujala vedení útvaru Úvěry pro malé a střední firmy, odkud v roce 2013 přešla na pozici ředitelky Segmentu firemního bankovnictví. V poslední pozici pak působila jako vrchní ředitelka pro oblast rizika a finance Hypoteční banky, která patří do skupiny ČSOB.

 

Obsah byl připraven ve spolupráci

Zaujal Vás tento článek? Objednejte si služby tohoto dodavatele na EduCity.cz a jako členové Klubu EduCity můžete získat něco navíc.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace