Martin Navrátil nastupuje na pozici Chief Commercial Officer ve skupině Pilulka

Největší online lékárna Pilulka.cz působící na českém, slovenském a rumunském trhu, rozšířila své nejužší vedení na pozici Chief Commercial Officer o Martina Navrátila.

Pilulka.cz - Martin Navrátil

Martin Navrátil vystudoval Vysokou školu ekonomickou (VŠE) v Praze a MBA na INSEAD ve Fontainebleau ve Francii. Prošel poradenskou firmou PwC a poté působil na manažerských pozicích ve finančním a telekomunikačním sektoru v Čechách, v Belgii, na Slovensku, v Srbsku a v Indii. Založil a pět let jako CEO vedl Telenor banku – první mobilní banku v Srbsku vlastněnou norským telekomunikačním operátorem. Dva roky vedl projekt budování digitální banky v Indii pro skupinu PPF.

„Pozoroval jsem Pilulku v podstatě od okamžiku, kdy vznikla, a je úžasné vidět, kam se za ty léta jejího fungování posunula. Snaha změnit zaběhlé pořádky, a hlavně nadšení, s jakým to Pilulka dělá, jsou ty hlavní důvody, proč jsem se rád, že budu její součástí,“ říká na novou pracovní výzvu Martin Navrátil.  

Společnost Pilulka.cz udává trendy v online lékárenství – jednou z posledních výzev bylo spuštění unikátního projektu eRecept.cz, který pacientům umožní donášku léků na předpis až domů. „Martin je nadšenec do digitálních technologií, jedním z jeho hlavních úkolů bude vytvoření struktury strategického marketingu v rámci Pilulky a formulování dalšího směřování značky a služeb s ní spojených. Martinovy zkušenosti jsou velmi cenné, proto se na spolupráci s ním opravdu těšíme,“ říká Petr Kasa, spolumajitel společnosti.

V roce 2019 nabídla Pilulka.cz jako první e-shop v ČR platbu Apple Pay v rámci své mobilní aplikace, kterou spustila též jako první online lékárna v ČR již v roce 2017. V srpnu loňského roku spustila Pilulka.cz nové webové stránky, které jsou optimalizované pro nevidomé a slabozraké. V říjnu 2019 byla společnost Pilulka.cz oceněna z rukou ministra průmyslu a obchodu Karla Havlíčka a prezidenta SOCR ČR Tomáše Prouzy za inovace v digitalizaci obchodu.