Magdaléna Pivarči Křížová nově vede komunikační skupinu Near & Dear

V komunikační skupině Near & Dear Group se v posledním roce odehrávala řada změn. Tou nejvýraznější je nástup Magdalény Pivarči Křížové, která se ujímá pozice ve vedení skupiny. Jejím úkolem je posílení pozice skupiny na trhu a optimalizace spolupráce mezi agenturami ve skupině.

Magdaléna Pivarči Křížová, Near & Dear

Magdaléna Pivarči Křížová přichází se znalostmi z předchozího desetiletého působení v agentuře Triad, kde posledních pár let zastávala pozici CEO. „Důvodem, proč jsem tuto novou výzvu přijala, bylo podobné hodnotové a byznysové nastavení jako mají Piero a Šimon. Zaujala mě jejich vize a princip, s jakým skupinu vytvořili. Unikátní synergie mezi jednotlivými firmami a velký potenciál celé skupiny mě nadchly. Za nespornou a velkou výhodu považuji široký záběr v rámci komunikačního mixu a vysokou odbornost kolegů ve skupině. Mým cílem bude ji i jednotlivé firmy v ní posouvat na další úrovně jak interně, tak i ve prospěch našich klientů," říká o své nové pozici Managing Director Magdaléna Pivarči Křížová.

Šimon Vodrážka stejně jako Piero Sestak, kteří skupinu společně vlastní, se i nadále částečně podílí na jejím rozvoji, nejsou však již v exekutivních pozicích. Zůstává jim agenda spojená se zakládáním nových firem, M&A a strategická činnost na úrovni boardu, ve kterém je nově i Magdaléna.

Cítíme potřebu skupinu posouvat dále kupředu. Poslední rok jsme ukončili projekt Random bistra, prodali značku Surfr a touto změnou završíme náš proces specializace čistě na komunikační segment,” vysvětluje Piero Sestak.

Magdalénu známe a její práci sledujeme už dlouho. Když jsme zjistili, že Triad opouští, rozhodli jsme se toho využít. Našli jsme velmi rychle společnou řeč a domluvili se, že se k nám připojí. S plnou důvěrou jí předáváme kompletní vedení celé skupiny, doplňuje Šimon Vodrážka.

 

Komunikační skupinu Near & Dear tvoří pět agentur - digitální agentura Story TLRS, PR agentura Topic PR, designové studio Semibold, audiovizuální produkce VNV Productions a vývojářské studio Make it Run. Každá z firem má vlastní strategii růstu i rozšiřování odbornosti podle aktuálních potřeb klientů a vývoje trhu. Klienti skupiny benefitují z propojení agentur, interního týmu a společných kanceláří. Procesně je pak spolupráce výrazně jednodušší, protože se vše odehrává pod jednou střechou a týmy společně kooperují.