Jana Mouchová

Jana Mouchová, nová ředitelka komerčních aktivit Letiště Praha

Novou ředitelkou komerčních aktivit Letiště Praha se od nového roku stala Jana Mouchová. Jejím úkolem je posílit vztahy s komerčními partnery a zároveň pokračovat v rozvoji služeb a komfortu cestujících na pražském letišti při současném zlepšování poměru kvality a ceny těchto služeb. Prioritou bude také připravovaná rekonstrukce obchodních prostor v obou terminálech, která bude zahájena v první polovině letošního roku.

Jana Mouchová vystudovala zahraniční obchod na Obchodní fakultě Vysoké školy ekonomické v Praze. Zkušenosti z oblasti obchodu a marketingu získala díky svému dlouholetému působení v mezinárodních firmách, jako jsou T-Mobile, Klepierre nebo Unibail-Rodamco. Posledních 13 let působila v oblasti správy a provozu komerčních nemovitostí na řídících a marketingových pozicích v několika významných obchodních centrech v Praze (Metropole Zličín, Centrum Chodov a Černý Most, Atrium Flora, Nový Smíchov).

Zdroj: Letiště Praha, a. s.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace