Erika Prachařová, MOL ČR

Erika Prachařová, nová personální ředitelka MOL Česká republika

Erika Prachařová, která pro Skupinu MOL pracuje od roku 2014, nově přebírá pozici personální ředitelky MOL Česká republika. Jejími hlavními úkoly bude nadále rozvíjet firemní kulturu společnosti a zkvalitňovat procesy personálního oddělení.


Do společnosti MOL Česká republika (v té době spol. Slovnaft) nastoupila Erika Prachařová v roce 2014 jako HR specialistka. V roce 2017 se ujala pozice kulturní ambasadorky, kdy pracovala společně s vedením společnosti na rozvoji firemní kultury.

V této agendě bude nadále pokračovat i na nové pozici personální ředitelky, kterou přebírá po Carmen Becker, jež byla zodpovědná za řízení lidských zdrojů od listopadu 2015.

Prachařová je absolventkou Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity v Brně se zaměřením na Podnikové řízení. V minulosti pracovala pro spediční společnost Schenker spol. s r.o. Volný čas věnuje cestování a studiu psychologie.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace