Barbora Langer se stala novou Senior Country Manažerkou Herbalife Nutrition pro český a slovenský trh

Do vedení české a slovenské pobočky Herbalife Nutrition přichází Barbora Langer, která má dlouholeté zkušenosti na manažerských pozicích v Čechách i v zahraničí. Dříve působila jako marketingová ředitelka pro zahraniční trhy v holdingové technologické skupině Packeta, pod jejíž hlavičkou funguje například Zásilkovna. Také má za sebou přes 10 let ve firmě Nike Inc., kde vystřídala několik manažerských pozic v oblasti retail marketingu a brand managementu napříč Evropou (pracovala v rámci centrál Nike v Nizozemsku a v Německu).

Barbora Langer, Herbalife Nutrition

Barbora Langer však není jen zkušenou manažerkou. Nezapře ani své sportovní DNA, a proto bude chtít značku Herbalife Nutrition propojit s aktivním životním stylem, osobnostmi ze světa sportu i sportem jako takovým. „Mojí primární snahou bude pozvednout značku Herbalife Nutrition v Čechách a na Slovensku, zmodernizovat její identitu a komunikaci a přiblížit lidem obchodní příležitosti, které Herbalife Nutriton nabízí,“ říká Barbora Langer, nová Senior Country Manažerka Herbalife Nutrition pro Čechy a Slovensko.

Magisterské studium ukončila na Fakultě tělesné výchovy a sportu Karlovy univerzity v oboru Trenérství a sport. Získala také magisterský titul na Teesside University v oboru Mezinárodní obchod a management. Na začátku své kariéry se věnovala trenérství a koučinku, a tehdy se také začala zajímat o zdravou výživu. Její oblíbenými volnočasovými aktivitami jsou vytrvalostní běh a funkční trénink. Je rovněž milovnicí podcastů a zajímají ji moderní trendy v oblasti byznysu, marketingu a technologií.