Barbora Habáňová, Grafton Recruitment

Barbora Habáňová, nová HR manažerka agentury Grafton Recruitment

HR manažerkou personální agentury Grafton Recruitment se od prosince 2017 stala Barbora Habáňová (31).

Barbora Habáňová začala působit v oblasti lidských zdrojů během studií oboru  Podniková ekonomika a management na Vysoké škole ekonomické v Praze. Od té doby zastávala pozici HR Business Partnera a HR Consultanta v několika nadnárodních společnostech.

Ve svých rolích se zaměřovala zejména na zefektivňování HR procesů a zlepšování vztahů s interními i externími klienty. V posledních dvou letech pak působila v humanitární organizaci Lékaři bez hranic, kdy přímo v terénu řídila HR a finance jednotlivých humanitárních projektů.

Ve své nové roli se zaměří na posílení značky Graftonu jako zaměstnavatele jak směrem dovnitř k zaměstnancům, tak směrem k vnějšímu trhu práce. Ve volném čase se věnuje především outdoorovým sportům, jako je lyžování a vysokohorská turistika.

Obsah byl připraven ve spolupráci

Zaujal Vás tento článek? Objednejte si služby tohoto dodavatele na EduCity.cz a jako členové Klubu EduCity můžete získat něco navíc.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace