Aleš Novák

Aleš Novák, nový vedoucí divize Seat společnosti Import Volkswagen Group

Novým vedoucím divize SEAT společnosti Import VOLKSWAGEN Group je od 1. dubna 2012 Aleš Novák. Ve funkci střídá Michala Čížka, který před časem převzal vedení divize Audi.

Šestatřicetiletý Mgr. Aleš Novák přechází na svou novou pozici ze společnosti Porsche Inter Auto CZ, kde čtyři roky zodpovídal za prodej velkoodběratelům a poslední tři roky řídil její pobočku v Hradci Králové. Předtím působil na manažerských pozicích u importérů značek Renault, Ford a Citroen a tři roky rovněž pracoval ve společnosti Import VOLKSWAGEN Group, kde byl oblastním vedoucím značky SEAT a posléze jejím manažerem pro produktový marketing a PR.

Aleš Novák je absolventem Technické univerzity v Liberci. Vedle rodné češtiny hovoří německy, francouzsky, anglicky a částečně rusky. Ve volném čase se věnuje rodině a čas si najde i na koníčky, k nimž patří cestování, sport (zejména lyžování a tenis) a samozřejmě svět automobilů v celé své šíři.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace