Vyhrajte vstup na SNÍDANI s novinářkou a válečnou zpravodajkou PETROU PROCHÁZKOVOU, 28. 11., Praha

Správné rozhodnutí ve správný čas! To nejzásadnější, co můžete v byznysu i životě udělat! Někdo nenajde odvahu, někdo najde a pak lituje, někdo je za takové rozhodnutí celý život sám sobě vděčný. Tato dilemata nás provázejí v pracovním i soukromém životě.

Ve svém životě udělala nebo byla nucena udělat mnoho zásadních rozhodnutí i známá novinářka Petra Procházková. Na některé měla čas několik sekund, na jiné si nechala roky. Jaká byla zásadní rozhodnutí, která ovlivnila její život? Co by dnes udělala jinak? Co bylo na misce vah?

no-image

Petra Procházková - novinářka, spisovatelka, válečná zpravodajka, humanitární pracovnice, odvážná žena. Letos v září odešla po 27 letech na protest proti ovlivňování médií z Lidových novin. Jinak je známá především jako zpravodajka z bývalého Sovětského svazu, kde strávila 11 let a zaměřovala se na krizové oblasti. Delší dobu pracovala v Čečensku, kde se mimo zpravodajství věnovala také humanitární práci. Založila tam např. dětský domov pro 50 válečných sirotků, o které se dodnes stará. V roce 2001 byla za svoji novinářskou činnost z Ruska vyhoštěna. Po útocích 11. září se přesunula do Afghánistánu, kde několik let žila a působila jako zpravodajka. 

Je spoluzakladatelkou občanského sdružení Berkat, které pomáhá dětem, ženám a dalším potřebným v Čečensku, Afghánistánu i uprchlíkům v České republice.

Také Petřin soukromý život je dobrodružný. Vdala se za Čecha, žila s Čečencem, kterého unesli Rusové a dodnes je nezvěstný.  V současné době je jejím manželem Afghánec Paikar, se kterým má syna Zafara.

Vyhrajte vstup na inspirativní snídani s Petrou Procházkovou

Setkání se uskuteční 28. listopadu 2018 (8:30-10:30 hod.) v Praze.

Zodpovězte do 19. listopadu 2018 jednoduchou soutěžní otázku v odkazu a získejte jeden ze čtyř volných vstupů na akci.

Soutěž byla již ukončena. Výherci jsou: paní Zuzana V. ze společnosti Eurovia, paní Simona P. z Dopravního podniku hl. m. Prahy, David K. ze společnosti ZELENKA Czech Republic a paní Ina S. ze společnosti GARTAL MANAGEMENT a.s. Gratulujeme! 

 

Více informací a přihlášku na akci naleznete na stránkách pořádající společnosti POSITIVE.

no-image