ČSOB je nejlepší bankou v ČR

Generální ředitel ČSOB John Hollows převzal v londýnském Přírodovědeckém muzeu ocenění Best Bank in the Czech Republic 2015. Euromoney jej uděluje nejlepším bankám na celém světě už od roku 1992.

Toto ocenění je obzvlášť hodnotné, protože vychází ze zpětné vazby, kterou časopisu Euromoney dávají uživatelé bankovních služeb. Je to uznání za vynikající služby, které zrcadlí fakt, že naši klienti nám důvěřují. Jsem moc rád, že ČSOB v České republice udává směr v oblasti klientských služeb," uvádí John Hollows, generální ředitel a předseda představenstva ČSOB.

Ocenění Euromoney vychází z analýzy kvantitativních dat i subjektivního hodnocení. Porota zkoumá nejen ekonomické ukazatele, ale také úroveň služeb, potenciál pro inovace a další kritéria. Magazín Euromoney byl založený v roce 1969 a je dosud jednou z nejvlivnějších publikací o kapitálových trzích ve světě.

ČSOB získala další významná ocenění i v loňském roce, mezi nejcennější patří první místo v hlavní kategorii Fincentrum Banka roku a titul Nejlepší banka roku od Global Finance. Přehled veškerých získaných ocenění najdete zde.