V HLAVNÍ ROLI VY! Přijďte na casting 20.2.2014

Jste ve vedoucí pozici, máte problém a cítíte se osamoceni při jeho řešení? Máte chuť otevřeně diskutovat a inspirovat se názory jiných v otevřené skupině? Chcete se rozvíjet, ale nechcete už při školení poslouchat návody, co máte dělat, abyste byli úspěšní jako někdo jiný! Přijďte si vyzkoušet, jak hledat odpovědi na Vaše otázky novým kreativním způsobem! Nenechte si ujít příležitost vyřešit svůj problém nebo jen nezávazně vyzkoušet metody práce a poznat osobnosti průvodců exkluzivního leadership seriálu V HLAVNÍ ROLI VY! www.vhlavnirolivy.cz

Leadership seriál V HLAVNÍ ROLI VY! je roční program, který neotřelým způsobem propojuje důležité lídrovské kompetence jako jsou schopnost sebereflexe, nadhled, myšlení v souvislostech, kreativita, odvaha rozhodovat. Program nemá pevně daný obsah, má pouze definovaná témata. Program využívá prvky heutagogiky, metodiky učení se, kdy sám účastník má možnost ovlivňovat co, jak a proč se bude učit. Učení se probíhá interaktivním způsobem především na základě sdílení, které je v současné době považováno za nejvyšší formu učení se. Co se bude dít a co si účastníci odnesou, bude tedy záležet především na nich samotných. Leitmotivem je filmový svět, z něhož pocházejí i názvy jednotlivých modulů Sám sobě režisérem, Očima kameramana, V kůži scénáristy a V roli producenta.

V každém dílu mají účastníci příležitost setkat se s inspirativním hostem „z jiného světa“, lídrem z jiného oboru. V prvním díle je čeká je setkání s několikanásobným mistrem světa a olympijským medailistou ve veslování, Václavem Chalupou přímo na vodě, v druhém díle jim bude inspirací jak si dokázat udržet nadhled hlavní vojenský kaplan Armády ČR Jan Kozler, kreativitu a improvizaci ve 3. díle jim pomůže velmi prakticky probudit Martin Vasquéz, herec a zakladatel improvizačního divadla JUST! IMPRO, poslední díl bude příležitostí pro setkání s výjimečnou dámou – uznávanou režisérkou a dokumentaristkou Helenou Třeštíkovou.

Celým programem je provázejí 2 zkušení průvodci v roli koučů a facilitátorů, kteří se skupinou aktivně pracují. Program je plánován na 4x2 dny, je propojen individuálním koučováním, prací v mezidobí na osobně pracovní vizi a možností sdílení na informační IT platformě.

Program není pro každého, účastníky do programu obsazujeme jako do filmu – formou castingu. Je určen pro lídry s manažerskou zkušeností, s otevřeností sdílet s ostatními, zájmem na sobě aktivně pracovat a vzájemně se obohacovat s ostatními. Naším cílem je dát dohromady skupiny, v nichž si lidé mají co vzájemně nabídnout, ale zároveň se osobnostně odlišují, stejně jako v životě.

Program podporuje autenticitu, hledání originální cesty ke splnění cílů a odvahu k překonávání stereotypů. WWW.VHLAVNIROLIVY.CZ

Než vyzkoušíme my Vás, vyzkoušejte si Vy nás!

Nabízíme nezávislou možnost vyzkoušet si program V HLAVNÍ ROLI VY v termínu 20. 2. 2014

Leaders´Inspiring Group – 20.2. 2014, 9-12 hod., max 12 lidí, v sídle společnosti POSITIVE