Petr Fejk: "Kdo se bojí prohry, nevyhraje."

Petr Fejk

Další akce z cyklu SETKÁNÍ S INSPIRACÍ S POSITIVEM!

Stojíte před změnou? Máte ji přijmout, cítíte potřebu ji udělat, máte ji řídit nebo vyvolat? Máte pochybnosti a chybí vám odpovědi? Přijďte si pro inspiraci!

Společnost POSITIVE pro vás připravila další akci z cyklu SETKÁNÍ S INSPIRACÍ, tentokrát na téma „JAK VESLOVAT NA VLNÁCH ZMĚN“, která proběhne 14. března v Praze. Na akci vystoupí skutečně výjimečné osobnosti: speciální host akce, olympijská vítězka ve skifu z LOH v Londýně, Mirka Knapková, dlouholetý ředitel pražské ZOO Petr Fejk, špičkový psycholog a kouč Jan Benda a „objevitel nových světů“ Tomáš Kotouč.

Akce je určená pro všechny, kteří hledají podněty pro své fungování mimo svůj obor, mají potřebu myslet „out of the box“ a vnímat věci v širších souvislostech. Strukturu programu a výběr vystupujících osobností je postaven tak, aby byla zdůrazněna různorodost zkušeností, oborů i názorů. Mezi řečníky jsou zástupci vrcholového sportu, top byznysu, psychologie, ale i z „jiných světů“. Dopoledne probíhají vstupy jednotlivých řečníků a následná diskuze, odpoledne je pro účastníky připravena nabídka sebezkušenostních workshopů.

Neváhejte a přijďte!

Program a další informace o akci naleznete zde.Mirka KnapkováOlympijská vítězka ve skifu z LOH 2012 v Londýně.
K veslování se dostala až v 19 letech, nikdo nevěřil, že by to mohla někam dotáhnout. Po 5 letech skončila na olympiádě v Aténách čtvrtá, v roce 2008 v Pekingu pátá, v roce 2011 se stala mistryní světa. Loni dosáhla na vysněné olympijské zlato!Petr FejkMuž mnoha tváří. Jak zvládá posun z výsluní do ústraní?
Původně učitel, manažer hudebního klubu, úspěšný ředitel pražské zoologické zahrady, ředitel České národní budovy v New Yorku, ombudsman kvality v Českých drahách. Udělal by dnes něco jinak?Jan BendaPrůvodce těch, kteří se chtějí změnit.
Psycholog, psychoterapeut, kouč, "hledač" se zájmem o sebepoznávání, východní moudrost, zvláště Buddhovo učení a šamanskou práci. Expert na emoce, který vám pomůže odkrýt netušené!Tomáš KotoučManažer, který proměnil svůj sen ve skutečnost.
Pokorný obdivovatel přírody, nadšený cestovatel a potápěč. Před 10 lety založil společnost Tethys, se kterou  podniká cestovatelské a potápěčské expedice.  Jeho koníček se mu stal zaměstnáním i životním posláním.