Oslavme Mezinárodní den vzdělávání v zaměstnání

INNERGY, s.r.o. Článek si můžete přečíst zdarma díky společnosti INNERGY, s.r.o.

Vytisknout

Snem asi každého asistenta vedoucího pracovníka je výměna práce s jeho šéfem. Tento týden se ovšem v rámci Mezinárodního dne vzdělávání v zaměstnání stane pro řadu britských zaměstnanců realitou. Bude to pro ně nová příležitost ke zdokonalení spolupráce s jejich nadřízenými, naučení se novým věcem. Vzdělávací kampaň ku příležitosti zmíněného mezinárodního dne probíhá ve Velké Británii již od roku 1999. Prvního ročníku se aktivně zúčastnila asi stovka zaměstnavatelů. V minulém roce jich bylo již více než čtyři tisíce a nové způsoby osobního rozvoje v zaměstnání si tak vyzkoušelo přibližně 750 tisíc zaměstnanců.

Některé podniky nabízí 15.5. svým zaměstnancům populární výměnu pravomocí s jejich nadřízenými, jiné školení v oblasti výpočetní techniky, aromaterapie, tanečních lekcí nebo tai-chi. Společným cílem jim přitom zůstává umožnění relaxace zaměstnancům, kteří musejí stále více čelit stresu, pozvednutí jejich motivace a prezentace zájmu podniku o ně. Smyslem celé kampaně je zdůraznění důležitosti vzdělávání v zaměstnání, kterou si i v dnešní době celá řada podniků dosud neuvědomuje.

**Datum vydání:** V/2003
Zdroj: The Times Online - stránky prestižního britského deníku
Zobrazit přehled článků ze zdroje The Times Online

Komentáře k článku

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přidejte komentář jako první.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace