Firemní kultura v průběhu fúze: seznamte se s praxí společnosti STAHLGRUBER

Fotografie z ochutnávkového dopoledne společnosti POSITIVE

Dobře nastavená firemní kultura je základem dlouhodobého úspěchu každé společnosti. Na tom se jistě shodneme. Nakolik ale dokáže firemní kultura podpořit vaši společnost v období významných změn, například při náročné fúzi?

Přijďte se 21. října inspirovat v rámci ochutnávkového dopoledne na téma Důležitost firemní kultury v období změn konkrétním příkladem z praxe automotive společnosti STAHLGRUBER CZ a sdílet užitečné podněty s dalšími účastníky.

Hostem setkání bude Viktor Trdlica, obchodní ředitel společnosti, který vás blíže seznámí s dvouletým projektem fúzí dvou českých společností - Autocora a Autobenex pod novou německou značkou STAHLGRUBER CZ. Dozvíte se, jak zvládli propojit tři firemní kultury, udržet klíčové lidi, komunikovat změnu dovnitř i ven.

Společně s Lucií Nachtigalovou a Vítězslavem Pruknerem, lektory a konzultanty Positive, se hlouběji zaměříme také na samotný proces a průběh sladění firemních hodnot rozdílných firemních kultur, udržení motivační atmosféry ve firmě a vyjasnění role každého ze zaměstnanců pro zajištění hladkého průběhu celého projektu fúze.

Účast na setkání je ZDARMA.

Akce se koná 21. října od 9:00 do 12:15 ve 4D Center, Kodaňská 1441/46, Praha 10.

Získejte bližší podrobnosti a registraci na akci Důležitost firemní kultury v období změn.