Chcete mít „Myšlení první ligy“?

Vytisknout

Myšlení první ligy

V červnu se Praha a Bratislava stanou dějištěm výjimečné události. Tři TOP spíkři - Jan Mühlfeit, Marian Jelínek a Marie Diamond - se sejdou na jednom pódiu, aby zájemcům poradili, jak dosáhnout úspěchu. Semináře s názvemMyšlení první ligy se budou konat 4. června v Praze a 5. června v Bratislavě.

Každý z nás má dnes možnost projevit svůj talent a potenciál. Pro úspěch v jakékoliv oblasti je pro každého důležité zjistit, jaké má silné stránky, co je jeho vášeň, tedy po čem touží a kde je na trhu zrovna příležitost.  A pokud chce být v životě úspěšný, musí stavět na svých silných stránkách - objevit je, poznat je a rozvíjet.

Podívejte se na své schopnosti novýma očima

Tři TOP spíkři, Jan Mühlfeit, Marian Jelínek a Marie Diamond, přiblíží posluchačům svůj pohled na byznys, komunikaci a současný svět. Všechny tři osobnosti dosáhly výrazných úspěchů, každá v jiné oblasti. Účastníkům nabídnou nové pohledy, návody k rozvoji, inspiraci ke změně nebo pomoc při hledání ztracené motivace jak v oblasti pracovní, tak soukromé. Zažijte i vy inspirativní a motivační večer, který vám pomůže aktivovat, uchopit a poslat do světa svůj talent - podívejte se na sebe a svůj talent novýma očima.

Proč myšlení první ligy?

Při vyslovení sousloví "první liga" většině z nás naskočí asociace se sportem. Díky paralelám mezi vrcholovým sportem, byznysem a životem můžeme tyto tři oblasti vzájemně propojovat a obohacovat.

Člověk se dostane pouze tam, kam mu dovolí jeho mysl. Když myslíte jako lidé z první ligy, tak se do ní s největší pravděpodobností také dostanete. Občas klesnete, ale zase se vrátíte, protože vaše mysl se nesmíří s druhou ligou nebo s divizí. Pokud ale budete pořád pochybovat a myslet jako hráč okresního přeboru - zřejmě se do první ligy nikdy nedostanete. Štěstí, odvaze a úspěchu předchází pečlivá příprava.

Marie Diamond

Globální transformační koučka, motivační lektorka, mistryně Feng Shui, kmotra knihy a filmu „The Secret", ale také prezidentka Asociace transformačního leadershipu v Evropě. Vede a koučuje světové autory, filmové a hudební celebrity, lídry společností z Fortune 500, klienty z korporátního i státního sektoru, kterým svými znalostmi pomáhá transformovat jejich osobní i obchodní prostředí.

Jan Mühlfeit

Globální stratég, kouč a mentor, 22 let působil v nejvyšším vedení Microsoftu, je držitelem mnoha ocenění. Jan říká: „Odemykání lidského potenciálu je pro mne osobní mantrou, protože si myslím, že pokud lépe využijeme to nejlepší v nás, podaří se tak vytvořit i lepší svět k našemu žití.

Marian Jelínek

Hokejový trenér a kouč vrcholových sportovců. 25 let působil jako hokejový trenér, v roce 2005 jeho tým zvítězil na MS, deset let spolupracoval s Jaromírem Jágrem a dvakrát dovedl hokejovou Spartu k extraligovému titulu. Je spoluautorem 8 knih a získal doktorát z kinantropologie a psychologie. Marian Jelínek během své kariéry propojil sport a osobní rozvoj. Pomáhá hráčům najít způsob, jak se soustředit na ledě i při tréninku, a dosahovat tak nejlepších výsledků. Postupy z trenérské kariéry Marian Jelínek úspěšně přenáší i do dalších oblastí života. Působí jako mentor a kouč, přednáší, vede různá školení a workshopy.

8 kroků k úspěchu

  1. Uvědomte si, že základem pro dosažení úspěchu je správné myšlení - nedovolte, aby vám v úspěchu bránila vaše hlava.

  2. Pracujte na svých silných stránkách – identifikujte je a využívejte správným způsobem.

  3. Využívejte naplno svůj potenciál - naučte se, jak vyniknout a vytvořte si svou osobní vizi.

  4. Nezapomínejte, že i když někoho učíte, stále jste žáky – kombinujte své vrozené talenty se vzděláváním a zkušenostmi.

  5. Rozvrhněte si správně energii - zvyšujte svou osobní efektivitu a získejte tak více času pro sebe.

  6. Harmonizujte své pracovní i domácí prostředí - žijte, pracujte a spěte v prostředí, které podpoří vaše cíle.

  7. Nepřeceňujte materiální stránku – vybírejte si primárně to, co vás baví, peníze jsou až sekundární věcí.

  8. Trénujte, hrajte, skórujte! A buďte součástí první ligy!

 

Kdy a kde se naučíte myšlení první ligy?

V sobotu 4. června 2016 v Praze

KC U Hájků (Grandior Hotel Prague)

Na Poříčí 42, 110 00 Praha 1

www.mysleniprvniligy.cz

 

nebo

 

v neděli 5. června v Bratislavě

Hotel DoubleTree by Hilton

Trnavská cesta 27/A, 831 04 Bratislava

www.myslenieprvejligy.sk

 

Soutěž o volnou vstupenku na semináře „Myšlení první ligy“ 4. června 2016 v Praze

 
Chcete-li se zúčastnit některého se seminářů Myšlení první ligy, které proběhnou v sobotu 4. 6. 2016 v pražském KC U Hájků (Grandior Hotel Prague), máme pro vás jednu volnou vstupenku za odpověď na jednoduchou otázku.

Soutěž probíhá do pátku 3. června 2016 do 9:00. Výherci budou kontaktováni zástupci HR News. Vstupenka bude k vyzvednutí na místě konání akce.

Soutěž byla ukončena. Vítězem se stal pan Pedro G. ze společnosti HCM Line. Gratulujeme!

Obsah byl připraven ve spolupráci

Zaujal Vás tento článek? Objednejte si služby tohoto dodavatele na EduCity.cz a jako členové Klubu EduCity můžete získat něco navíc.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace