Brian Tracy: Žádné výmluvy!

INNERGY, s.r.o. Článek si můžete přečíst zdarma díky společnosti INNERGY, s.r.o.

Vytisknout

Brian Tracy, přední světový spíkr v oblasti osobního i profesního růstu a autor bestsellerů Snězte tu žábu či Jak mnohem lépe prodávat, zveřejnil na svých webových stránkách úvodní kapitolu z nové knihy s názvem No Excuses! (Žádné výmluvy). Kniha s podtitulem 21 způsobů, jak dosáhnout trvalé spokojenosti a úspěchu je věnována možnostem dosahování osobních, obchodních a finančních cílů a celkové spokojenosti v životě.

První kapitola s názvem Self-Discipline and Personal Success dostupná nyní online se zabývá tím, jak být disciplinovanější a nehledat si zbytečné výmluvy v otázce osobního úspěchu. „Proč někteří lidé dosáhnou ve svém životě o tolik více než jiní?“ ptá se Tracy a dodává, že tato otázka hýbe učenými hlavami po celou lidskou historii. Radí, aby každý začal svou osobní definicí úspěchu. „Kdybyste měli v ruce kouzelnou hůlku a mohli si vytvořit perfektní život ve všech oblastech, jak by vypadal?“ Následují praktické příklady, jak postupovat dále.

-kk-

Zdroj: BrianTracy.com - blog předního světového odborníka na rozvoj lidského potenciálu a osobní efektivity
Zobrazit přehled článků ze zdroje BrianTracy.com

Komentáře k článku

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přidejte komentář jako první.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace