AUTENTICKÝ LEADERSHIP v medicíně, filmu a byznysu

Jonathan Smith, Managing Director Marks and Spencer Central and Eastern Europe

Nepropásněte svoji životní šanci – přichází jenom jednou!" říká Jonathan Smith, Managing Director Marks and Spencer pro střední a východní Evropu.

Autentický neboli původní, pravý, věrohodný, ryzí. Jak tento pojem vnímáme v našich zeměpisných šířkách? Je autenticita vítána a žádána? Jak je to v našich firmách, preferujeme jít vlastní cestou a kultivovat vlastní já, nebo se raději díváme kolem sebe, hledáme návody a cizí funkční modely? Jak to funguje v různých oborech? Přijďte se inspirovat, sdílet a hledat společně otázky i odpovědi!

Společnost POSITIVE pro vás připravila další díl cyklu SETKÁNÍ S INPIRACÍ, tentokrát na téma BÝT ČI NEBÝT AUTENTICKÝ? Akce proběhne dne 26. 3. 2014 v pražském hotelu EA HOTEL CRYSTAL PALACE****.

AKCE: 1+kolega ZDARMA při přihlášení do 7.3.!

Můžete se těšit na mimořádné osobnosti zcela odlišných profesí, kteří se s vámi podělí o své bohaté životní zkušenosti a kteří ve své celoživotní praxi zanechávají nesmazatelnou autentickou stopu ve svém oboru. Naše pozvání přijali Prof. MUDr. Marek Trněný, CSc., významný lékař a vědec, paní Helena Třeštíková, režisérka, dokumentaristka, pedagožka, bývalá ministryně kultury ČR a z oblasti byznysu Jonathan Smith, Managing Director společnosti Marks and Spencer pro střední a východní Evropu.

V odpoledním programu máte na výběr ze dvou zajímavých workshopů s tématy: Leaders´ Inspiring Group – Autentický Leadership, kterým vás budou provázet naši zkušení lektoři Mgr. Blažena Mačáková a PhDr. Jan Benda, průvodci leadership programu V HLAVNÍ ROLI VY! a dále tvůrčí dílna s Ing. Arch. Veronikou Třebickou–Tomanovou na téma Hledejme sebe prostřednictvím barev, věcí a lidí kolem nás.

ŘEČNÍCI:

Prof. MUDr. Marek Trněný, CSc.

Významný lékař, vědec. Věnuje se problematice krevní­ch nádorů – lymfomů a leukémii­. Před dvaceti lety zahájil program autologních transplantací krvetvorných buněk. Vede řadu mezinárodních studií. Zabývá se zároveň etickými otázkami současné medicíny, jejího rozvoje i limitací. Je přednostou I. interní hematologické kliniky 1. lékařské fakulty UK a VFN v Praze. Stojí v čele transplantačního programu kliniky a lymfomového programu v České republice.

 

Jeho životním krédem je: „Není naším úkolem všechnu práci dokončit, ale nemáme právo rezignovat!“

Helena Třeštíková

Uznávaná režisérka, dokumentaristka, pedagožka, bývalá ministryně kultury ČR, respektovaná osobnost ve filmařské branži. Časosběrnou metodou natočila více než 40 dokumentárních filmů zaměřených na mezilidské vztahy a sociální problémy. Témata si vybírá podle příběhu a autentičnosti lidí. Mezi její nejznámější díla patří Manželské etudy, Marcela nebo René, za které získala mezinárodní ocenění. Loni představila dva nové dokumenty: film o životě romského muzikanta Vojta Lavička: Nahoru a dolů a Život s Kašparem divadelníka Jakuba Špalka.

Jejím životním krédem je: „Nikdy se nebát!"

Jonathan Smith

Managing Director společnosti Marks and Spencer pro střední a východní Evropu. Vrcholový manažer s bohatou zkušeností s vedením mezinárodních týmů v různých zemích. Před Českou republikou působil na obdobné pozici v Irsku a Severním Irsku. Pracuje s lidmi různých národností a autenticitě svých zaměstnanců dává prostor, je mu velmi blízká především v leadershipu. Jaká je jeho zkušenost s Čechy? Má mentalita národa spojení s autenticitou?

Jeho životním krédem je: Nepropásněte svoji životní šanci – přichází jenom jednou!"