Zveřejněte bezplatně svou akci na LinkedIn Events

Díky funkcionalitě LinkedIn Events máte možnost soukromě nebo v rámci firemní stránky vytvářet a sdílet události, které vám usnadní komunikaci akcí a organizaci setkání ve veřejném i online prostoru. Začleňte tento nástroj do vaší komunikační strategie.

Ilustrační snímek

Coby uživatel LinkedInu můžete vytvořit své vlastní stránky událostí prostřednictvím panelu na levé straně domovské stránky sítě LinkedIn. Naleznete jej snadno pod seznamem vašich sledovaných skupin pod odrážkou Události (Events). Pomocí znaménka „+“ můžete ihned začít vkládat novou akci.

Na jednoduchém formuláři vyplníte název vaší akce, popis, datum, čas a místo konání a z rozbalovací nabídky vyberete, zda chcete akci publikovat pod vaším osobním profilem, anebo pod názvem firemní stránky, jíž jste zároveň správce. Pro lepší vizuální dojem můžete doplnit navíc úvodní banner a logo.

Ve formuláři jsou dostupné samostatně také kolonky pro umístění přímého odkazu pro online vysílání a nákup vstupenek/registraci. Na konci formuláře už jen doplníte, jestli chcete, aby byla událost soukromá nebo veřejná a můžete publikovat. Uveřejnění akce nic nestojí a pokud navíc událost publikujete pod hlavičkou konkrétní společnosti, zobrazí se automaticky i na firemním profilu, kde ji uvidí sledující uživatelé.

Výhodou události je zároveň možnost pozvat další účastníky z vaší vlastní sítě kontaktů a sledovat přehled účastníků akce přímo pod stránkou události. Můžete zde s nimi sdílet průběžné aktualizace a nalákat je tak k účasti.

Funkce LinkedIn Events je tak velmi podobná Událostem na Facebooku a vzhledem k profesionální povaze sítě LinkedIn je překvapivé, že nezavedla tento nástroj již dříve. Nicméně nyní je k dispozici plně pro váš marketing.

 

-bb-

Zdroj: LinkedIn - největší světová profesní sociální síť
Zobrazit přehled článků ze zdroje LinkedIn