To nejzajímavější ze světa IT na Fresh IT 2020

O čem přemýšlí IT profesionálové, databázoví a síťoví specialisté či IT administrátoři na začátku roku 2020? Která témata zajímají programátory a vývojáře softwaru? Podívejte se na program VI. Ročníku odborné konference odborné IT konference, kterou pořádá společnost OKsystem a.s.

FRESH IT konference 2020

Čeká vás den plný přednášek s praktickými ukázkami, workshop a doprovodný program. Své drony, které používá pro tvorbu 360° prohlídky, představí společnost Panoramas. Technické novinky přivezou společnosti Microsoft a SUSE. Konference Fresh IT vytváří příležitost k osobnímu setkání či rozhovoru s jednotlivými řečníky, kteří patří mezi absolutní špičku ve svém oboru.

Ochutnávka z programu

Bezpečnost stále patří k nejvíce poptávaným tématům. Daniel Hejda pohovoří o penetračním testu, co je předmětem Red Team Operations, jaké jsou cíle RTO a proč bychom měli i tento typ testování řešit.

Bezpečnostní expert Avastu Vladislav Iliushin posluchačům představí nově otevřený IoT Lab, názorně ukáže příklady útoku na dodavatelský řetězec (Supply Chain Attack) a vysvětlí, jak jsou propojeny sítě 5G, DVBT2 a zařízení s Telnetem.

Kryptolog kompetenčního centra skupiny Raiffeisen Bank International Tomáš Rosa objasní mýty ohledně biometrie v bankovnictví. Jan Marek prakticky ukáže, jak bezpečný je náš systém pokud nedodržujeme základní principy zabezpeční operačního systému Windows.

Mezi vývojáři se mluví především o Blazor WebAssembly. Co vše tato technologie dokáže, nám objasní Robert Haken, vášnivý vývojář a mentor.

K dalším tématům patří SharePoint, Microsoft Teams, či Platform as a Service. Nebude chybět ani workshop a doprovodný program.Detailní informace, program a registraci najdete na www.fresh-itkonference.cz.

Kdy: 12. března 2020 od 8.30 do 17.30 hod. - KONFERENCE PŘESUNUTA NA PODZIM, SLEDUJTE WEB AKCE

Kde: Konferenční sál OKsystem, Na Pankráci 125, 140 21 Praha 4