Citi vytvoří v Irsku 250 nových míst

Image Lab s.r.o. Článek si můžete přečíst zdarma díky společnosti Image Lab s.r.o.

Vytisknout

Americká banka Citi plánuje zřízení 250 nových pracovních míst ve svých irských pobočkách v Dublinu a Waterfordu. Rozhodla se tak poté, co právě Irsko zvítězilo v její celoevropské soutěži pro realizaci nového projektu. Banka v Irsku působí již 45 let a v současné době zde zaměstnává 2200 lidí. V posledních 12 měsících přijala tři stovky nových zaměstnanců.

Irská Agentura pro průmyslový rozvoj (IDA) expanzi banky vítá a slibuje poskytnutí grantů pro některá z obsazovaných míst. Ministr pro podnikání, obchod a inovace Batt O'Keeffe vidí v rozhodnutí banky „silnou podporu irského sektoru finančních služeb.“

Ředitel Citi pro Irsko Aidan Brady uvedl, že Irsko bylo vybráno díky „kvalitním zaměstnancům, hloubce jejich odborných znalostí a inovativnímu uvažování, které pomohlo Citi Ireland udržet úspěšný byznys a stát se lídrem v inovacích služeb pro banku celosvětově“.

Citi se podařilo dobře zvládnout finanční krizi díky přesunutí zájmu od investic ke službám.

-kk-

Zdroj: BUSINESS & LEADERSHIP - irský zpravodajský portál z oblasti obchodu a managementu
Zobrazit přehled článků ze zdroje BUSINESS & LEADERSHIP

Komentáře k článku

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přidejte komentář jako první.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace