CFO Forum - Rozvoj, investice a reformy

Rostoucí hodnoty společnosti bývají často vkládány do rukou CFO. CFO Forum se ve dnech 16. a 17. května 2013 již 15. rokem stane místem diskusí několika desítek finančních ředitelů, top manažerů, investorů a osobností finanční sféry, kteří odpovídají za úspěšné finanční řízení společností.

Ústředním cílem konference, moderované Václavem Moravcem, jsou výměny zkušeností, názorů a diskuse nad atraktivními tématy z oblasti finančního managementu. Profesor ekonomie Michal Mejstřík (EEIP) se, společně se Zdeňkem Tůmou (KPMG) a hlavním ekonomem UniCredit Bank Czech Republic Pavlem Sobíškem, pozastaví nad tématem „Výkyvy trhů, hledání stability“. Představí finanční prognózy a prediktivní analýzy, jejich dopady na firemní strategii a očekávání CFOs. Následně generální ředitel společnosti EGAP Jan Procházka a CEO společnosti BCM Pavel Bobošík provedou účastníky tématem „Úvahy vládnoucích politiků směrem k businessu.“

V odpoledním programu si účastníci budou moci vybrat ze dvou souběžných paralelních bloků. Martin Scholz (Hamé) a Pavel Mucha (STOCK Plzeň-Božkov) se ve svém příspěvku zaměří na růst tržeb a změny obchodních modelů. Lukáš Šperl (Schneider Electric) a Jan Halama (VZP ČR) prozradí jak efektivně naložit s personálními náklady na zaměstnance. Přednáškový den bude zakončen společným tématem, zaměřeným na rozvoj CFO a jeho týmu. Jak vybudovat výkonnostně orientovaný tým poradí Martin Gebauer (České Radiokomunikace) a Radek Hovorka (IBM).

Druhý den konference zahájí „desatero“ praktických zkušeností pro CFO z oblasti fúzí a akvizic, které přiblíží Jakub Křížek (VENTURE INVESTORS CORPORATE FINANCE). Konferencí završí svým příspěvkem zaměřeným na financování podniků Karel Soukeník (Raiffeisenbank).

Přihlásit na konferenci se můžete zde. Na setkání s Vámi se těší společnost top vision s.r.o.