Vyhrajte vstup na vizionářský festival Future Port Prague

Vytisknout

Future Port Prague

Drony, elektromobily, aeromobily – létající auta, 3D tisk, virtuální realita, roboti, co mluví, chodí, skáčou, dokonce létají. To, co nám ještě před pár lety připadalo jako science fiction, se stává realitou a budoucnost podle všeho předčí i naše nejdivočejší představy.

Pražská tržnice v Holešovicích se 7. září 2017 přemění v přístav budoucnosti. Bude hostit první ročník mezinárodního vizionářského festivalu Future Port Prague, jedinečnou akci, kterou Česko ještě nezažilo.

Představí přehled všech hlavních moderních technologií, které hýbou světem, přiveze experty a inspiraci ze zahraničí a zároveň ukáže potenciál České republiky uspět v digitální revoluci a stát se jednou z nejinovativnějších zemí v Evropě.

Souběžně s festivalem bude probíhat i odborná konference Future of Business.

Festival organizuje Etnetera Group spolu s partnery, mezi nimiž nechybí Google, Microsoft a T-Mobile. Vstupenky je možné zakoupit na festival i konferenci dohromady nebo pouze na festivalovou část.

Pokud chcete zkusit štěstí a získat vstupenku na festivalovou část Future Port Prague, soutěžte s námi do 14. srpna 2017.

Vylosujeme 5 soutěžících, z nichž každý obdrží 1 vstupenku na festivalovou část Future Port Prague.

Pravidla soutěže.

Soutěž byla ukončena. Vítězi jsou:

Jan B. ze společnosti BM COM
Jana Š. ze společnosti Plzeňský Prazdroj
Stanislav P. ze společnosti ASUS Czech Service
Martin H. ze společnosti Action Brother
Radim S. ze společnosti CAE Engineer.

Výhercům gratulujeme!

Futuristé v pražských Holešovicích

Future Port Prague ukáže technologické trendy a pomůže lidem a firmám pochopit jejich dynamiku a dopad na byznys a život. Uceleným způsobem představí nejnovější vývoj z oblasti umělé inteligence, autonomní dopravy, virtuální a rozšířené reality, 3D tisku, internetu všech věcí, robotiky, budoucnosti zdravotnictví a dalších oblastí.

Své vize budoucnosti odprezentují přední zahraniční i tuzemští odborníci, lídři a vizionáři. V panelech s nimi budou diskutovat přední tuzemští technologičtí odborníci. Teorii exponenciálních změn celých oborů představí zakladatel 6D Academy, někdejší viceguvernér České národní banky Pavel Kysilka.

Jednotlivé tematické bloky festivalu mají své odborné garanty, kteří dohlížejí na kvalitu obsahu festivalu a pomáhají s výběrem vhodných vystavovatelů a řečníků. Mezi garanty patří například Jiří Kús, Martin Hausenblas, Michal Pěchouček nebo Marek Polčák.

Intenzivní jednodenní univerzita budoucnosti” pro lídry a vrcholové pracovníky

Ve velmi úzké spolupráci s garanty byla připravena konference Future of Business, která během jediného dne nabídne business lídrům ucelený přehled všech hlavních technologických sil, které převracejí celé obory vzhůru nohama.

„Naší inspirací při přípravě konference byla jednoznačně Singularity University ze Silicon Valley. Jsem proto nadšený, že se nám podařilo, kromě jiných skvělých zahraničních speakerů, domluvit i Nell Watson, která na ní přednáší dopady umělé inteligence do byznysu a života,“ říká Martin Holečko, spoluzakladatel skupiny Etnetera Group a duchovní otec festivalu.

Vedle zmiňované Nell Watson, tak vystoupí například Kenny Hawk - CEO kanadské společnosti budující platformu chytré dopravy Mojio, Prof. Rodolfo Miranda Soriano - ředitel nanotechnologické firmy IMDEA Nanociencia, Prof. Thomas Hartung z John Hopkins School of Public Health, Jurgen Laudus - ředitel pro aditivní výrobu firmy Materialise, Libor Witassek - kybernetik, politik a podnikatel, ředitel Vítkovice a.s., světoznámý design inženýr Otto Fabri, který pracoval pro Elona Muska, zakladatel výrobce létajících aut Aeromobil Juraj Vaculík. V neposlední řadě pak Jiří Kůs - předseda Asociace pro nanotechnologický průmysl či filantrop a podnikatel Martin Hausenblas.

Nejnovější technologie na vlastní kůži

Future Port Prague

Součástí festivalu je i mnoho zážitkových aktivit. Návštěvníci si budou moci vyzkoušet létat s drony, projet se v elektromobilu, prohlédnout si funkční létající aeromobile nebo vstoupit do virtuální reality pomocí 3D brýlí a prozkoumat potenciál spolupracujících 3D tiskáren.

Kromě zážitků proběhne na Future Portu i několik slavnostních odhalení a českých i evropských premiér, které zatím organizátoři nechtějí prozrazovat. Výjimkou je otevření rozšíření Prague Startup Centra přímo v areálu Pražské tržnice.

Na festivalu proběhne také vyhlášení architektonické soutěže na revitalizaci areálu pražské tržnice, do které se budou moci zapojit studenti tuzemských i zahraničních vysokých škol.

Sledujte nás:

 

WEB: www.futureportprague.com

FACEBOOK: https://www.facebook.com/futureportprague/

TWITTER: https://twitter.com/FuturePortPRG

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/futureportprague/

Obsah byl připraven ve spolupráci

Chcete tento článek umístit na Váš web nebo do tištěného časopisu? Bližší informace se dozvíte zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace