Investujte do exportního vzdělávání!

Taková investice se vždy vyplatí. Prostřednictvím agentury CzechTrade tak zvýšíte své profesní i exportní šance na zahraničních trzích.

A proč právě s CzechTrade?

Cílem agentury je usnadnit českým firmám rozhodování o výběru vhodných teritorií, zkrátit dobu vstupu na daný trh a podpořit aktivity směřující k dalšímu rozvoji firmy v zahraničí. Její služby v oblasti exportu jsou snadno dostupné malým a středním firmám, ale i velkým exportérům. Jednou ze služeb agentury CzechTrade je EXPORTNÍ VZDĚLÁVÁNÍ.

Exportní vzdělávání realizuje pro české firmy zajímavé a prakticky zaměřené odborné a teritoriální semináře, exportní konference, firemní školení na míru a další vzdělávací a informační akce, a to jak v Praze, tak i v regionech ČR. Prostřednictvím špičkových lektorů, odborníků a teritoriálních specialistů předáváme aktuální informace důležité pro rozhodování, přípravu a úspěšný vstup na zahraniční trhy.

Semináře i konference jsou zaměřeny na oblast mezinárodního obchodu i měkké dovednosti, přibližují specifika podnikatelského prostředí a aktuální informace z vybraných oborů a teritorií. Hlavním přínosem teritoriálně zaměřených akcí je pak unikátní know-how ředitelů zahraničních kanceláří CzechTrade.

Z reakcí účastníků vzdělávacích akcí:

Exportní vzdělávání nabízené agenturou CzechTrade jsem využila již několikrát a vždy jsem byla velice spokojena. Oceňuji především profesionální a individuální přístup ke klientovi, perfektní organizaci každé akce a v neposlední řadě skvělý výběr jednotlivých školitelů – přednášejících. Seminářů se tak budu ráda účastnit i nadále.“ Marcela Němcová, general manager, Hedvea corporation s.r.o.

„Firma Merry crystals s.r.o. je nová obchodní firma, výhradně zastupující soukromou sklárnu, která se zabývá ruční výrobou českého olovnatého křišťálu nejvyšší kvality. Spolupráce se zahraničními kancelářemi Czech Trade je pro nás jedna z velmi reálných cest, jak vstoupit co nejpřímější cestou na zahraniční trhy, zejména na čínský a jihoamerický. V současné době jsme ve fázi průzkumu těchto trhů.“ Lenka Racková, obchodní ředitel, Merry Crystals s.r.o.

Příklady seminářů a konferencí pro 2. pololetí 2017:

22. 11. 17 OBCHODOVÁNÍ S NĚMECKEM

23. 11. 17 Kontrola exportu ZBOŽÍ DVOJÍHO POUŽITÍ - el. žádosti, postupy a procedury, identifikace zboží

24. 11. 17 Chyby, kterých se dopouštíte v zahraničním obchodě, a jak to změnit

30. 11. 17 Jak maximálně využít SOCIÁLNÍ MÉDIA pro úspěšné podnikání!

04. 12. 17 Exportní potenciál trhů Jihoafrické republiky a Nigérie

06. 12. 17 BUSINESS ETIKETA v obchodním jednání (interaktivní seminář)

12. 12. 17 Řízení obchodu a rizik na světových trzích (s Karlem Havlíčkem)

 

Více informací o všech akcích včetně online přihlášek naleznete na  webových stránkách CzechTrade:

www.exportnivzdelavani.cz

www.czechtrade.cz/kalendar-akci

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace