Den otevřených dveří společnosti Coneo, s.r.o.

Významná konzultační a vzdělávací společnost Coneo, s.r.o., která již od roku 1995 spojuje tradiční výborné výsledky své práce, s týmovým duchem svých spolupracovníků a přátelským a otevřeným vztahem ke svým klientům, připravila Den otevřených dveří. Potkáme se v prostorách našeho nového školicího střediska v Brně na Černopolní 37a. Jen pro zajímavost, již krátce po otevření jsme se stali vítězem v soutěži „O nejkrásnější školicí středisko na Jižní Moravě“.

Proč je vítězem právě školicí středisko společnosti Coneo, umístěné v nádherném prostředí brněnské vilové čtvrti Černá Pole v sousedství Vily Tugendhat? Hodnotitelé ocenili zejména: výborně vybavené učebny různých velikostí speciálně vybudované pro účely školení, atraktivní prostředí, proklientské jednání zaměstnanců, výbornou úroveň občerstvení, možnost outdoorových aktivit nebo odpočinku na rozsáhlé terase a zahradě a v neposlední řadě i vlastní prostorné garáže přímo v budově. (Bližší informace na WWW.coneo.cz, animované video o školicím středisku si můžete prohlédnout níže).

CHTĚLI BYSTE SE VZDĚLÁVAT S TAKOVÝM KOMFORTEM?

Zveme všechny zájemce, kteří se chtějí seznámit s moderními metodami výuky nebo využívat v budoucnu služeb školicího střediska.

Den otevřených dveří se koná v pátek dne 6. prosince 2013 od 13 do 17 hodin.

Čekají Vás zdarma ukázky nejmodernějších metod zkušenostního učení, do kterých se můžete i zapojit. Naši odborníci Vám nabídnou individuální konzultace, které se týkají rozvoje znalostí a dovedností nebo využití prostor školicího střediska.

Vzhledem k tomu, že Vás bude čekat i malé občerstvení, prosíme o provedení registrace do 27. listopadu 2013.

Věnovat se Vám budou Ing. Zbyněk Nejezchleba, jednatel společnosti, JUDr. Jaroslav Tmé, ředitel školicího střediska, konzultanti a lektoři Mgr. Petra Červinková, Mgr. Tomáš Jager a Ing. Václav Trepka. Těšíme se na Vás. 

Ing. Zbyněk Nejezchleba  

JUDr. Jaroslav Tmé

CONEO, s.r.o Brno

Školicí středisko CONEO Brno

Durďákova 38

Černopolní 37a

613 00 Brno

613 00 Brno

Tel./ fax: 545 212 288

Tel. 602 453 652

Hot line:  602 510 101

mail: Jaroslav.tme@coneo.cz

 

WWW.coneo.czTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace