Studujte MBA program s tradicí na Vysoké škole báňské Ostrava

Hledáte ověřené manažerské vzdělávání, které nebude jen o titulu, ale doplní a rozvine vaše dosavadní znalosti? Seznamte se s anglickým programem MBA in Executive Leadership Ekonomické fakulty Vysoké školy báňské v Ostravě, který je připraven ve spolupráci s Liverpool John Moores University a zaštítěn standardy CAMBAS – České asociace MBA škol.

MBA studium je obecně považováno za investici do osobního rozvoje a v současnosti zároveň za stále atraktivnější benefit, který může zaměstnavatel svým lidem nabídnout. Ve výsledku je přínosem pro obě strany. Zaměstnanec si rozšíří kvalifikaci a firma těží z jeho získaných znalostí a může jej i déle udržet.

Faktory, které dnes hrají klíčovou roli ve výběru studia, zahrnují především garanci kvality, pozitivní reference a samozřejmě možnost studium skloubit se zaměstnáním. Jak tyto požadavky naplňuje program MBA in Executive Leadership EkF Vysoké školy báňské?

„Náš MBA program vychází z letité tradice a zkušeností z realizace navazujícího manažerského vzdělávání fakulty, která kurzy MBA pořádá už od roku 1999 ve spolupráci s Liverpool John Moores University. Od roku 2014 zároveň realizujeme kurzy v anglickém jazyce s možnou českou jazykovou oporou a od ledna 2018 je možné absolvovat také samostatný MBA v českém jazyce čistě pod záštitou fakulty. Garanci kvality pro naše studenty zajišťuje především záštita zahraniční univerzity, která zároveň poskytuje odborný dohled nad obsahem i kvalitou výuky, a také naše členství v CAMBAS – České asociaci MBA,“ říká Michaela Skulinová z oddělení manažerských studií, které zajišťuje organizační podporu studia.

Anglickým programem MBA in Executive Leadership doposud prošlo více než 300 studentů, s nimiž fakulta dlouhodobě zůstává v kontaktu nadále i po jejich absolvování. Řada z nich potvrzuje, že díky získaným vědomostem dosáhla výrazného profesního posunu a oceňují především přístup a zkušenosti lektorů jak z akademického prostředí, tak z manažerské praxe. Přečtěte si, co o programu říkají jeho absolventi.

V průběhu dvouletého programu studenti absolvují celkem osm tematický bloků – 5 povinných, 2 volitelné a dizertační práce. Studium je plně přizpůsobeno tak, aby maximálně vyhovovalo potřebám pracujících studentů. Prezenční výuku tudíž účastníci absolvují pouze v průběhu prvního ročníku (výuka probíhá každé dva týdny v pátek a sobotu). Účast na výuce v učebně není povinností, avšak je více než doporučována pro rozšíření svých vědomostí i sdílení praxe s ostatními účastníky. Druhý rok je následně věnován individuální přípravě a obhajobě dizertační práce. Přehledný harmonogram studia zobrazuje diagram v galerii pod článkem.

Přečtěte si reportáž z dílčího setkání kurzu MBA in Executive Leadership.

Zhlédněte videorozhovor s Ivanou Watson, MSc., jednou z lektorek programu, která má více než 20leté zkušenosti v oboru řízení lidských zdrojů z řady národních i mezinárodních společností.

Více informací o programu

 

Články v sérii

Aktuální

Reportáž: Jak probíhá MBA in Executive Leadership na Vysoké škole báňské?

Aktuální

Studujte MBA program s tradicí na Vysoké škole báňské Ostrava