Setkání s inspirací aneb KREATIVITA v byznysu

Ladislav Trpák (zoot.cz), Akad. arch. David Vávra

Co je kreativita? Kde se bere? Dá se naučit a rozvíjet? Jak k byznysu přistoupit kreativně a uspět? Co můžeme čerpat z umění a jiných oborů? Přijďte se inspirovat, sdílet a hledat odpovědi společně s hosty POSITIVE – například s architektem a hercem Davidem Vávrou nebo spolumajitelem internetového zázraku ZOOT.cz Ladislavem Trpákem.

Setkání s inspirací aneb KREATIVITA v byznysu

Termín: 27. 1. 2016 (středa, 9-16 hod.)

Místo konání: PRACOVNA, Vlkova 36, Praha 3 - Žižkov

Program

09:00 - 09:10 Zahájení

09:10 - 09:50 Monika Nevolová: Kreativita - dovednost vyvolených?

09:50 - 10:30 Ladislav Trpák: Kreativita? Přibližný počet výsledků: 2 140 000 (0,26 s)

10:30 - 11:00 Coffee break

11:00 - 11:45 David Vávra: Život na 1 km2

11:45 - 12:30 Diskusní fórum

13:30 - 16:00 Zážitkový workshop dle vlastní volby:

WORKSHOP 1  -  Monika Nevolová - Probuďte svou kreativitu (vyzkoušejte techniky improvizace, storytellingu a stand up comedy)

WORKSHOP 2 - Jitka Štádlerová - Myslete mimo zajeté koleje (jak začít dělat věci jinak - například pomocí vizualizace)

Hosté

Akad. arch. David Vávra

Architekt, herec, spoluzakladatel divadla Sklep, spisovatel, scénárista a příležitostný básník. David je též známý jako spoluautor a zasvěcený průvodce úspěšného televizního seriálu Šumná města, ve kterém netradičním přístupem přibližuje divákům architekturu v našich městech a cyklu Šumné stopy, kde mapuje otisky českých tvůrců ve světě. Je jedním z duchovních otců kultovního satirického pořadu Česká soda. 

Kreativita u herce a architekta je prý stejná jako u fotbalisty nebo chemika. Kde bere David podněty pro svoji tvorbu? Můžeme se u něj inspirovat?

Krédo: Nemít ambice, prožívat zajímavý a slušný život.


Ladislav Trpák

Snílek a vizionář, bývalý sprinter a úspěšný podnikatel v internetovém byznysu, spolumajitel ZOOT.cz, revolučního obchodu s módou. V době přesyceného trhu s oblečením dokázal ZOOT zázrak a od první otevřené výdejny radosti před 3 lety dosáhl obratu téměř půl miliardy korun. Rád pozoruje svět kolem sebe a bourá zažité vzorce, včetně svých. Peníze chápe jako energii a prodejem „hadrů“ chce dělat lidem radost a zlepšit svět.

Proč si Láďa často připadá jako Mel Gibson při depilaci ve filmu „Po čem ženy touží“?
Jak dobrý je zahradník?

Krédo: Tady a teď.


Mgr. Monika Nevolová

Psycholožka, certifikovaná koučka, lektorka improvizace a storytellingu, autorka konceptu Umění v práci, který představuje netradiční cestu k osobnímu rozvoji. Téměř deset let pracovala v tištěných a TV médiích jako dramaturg, kreativní producent a scenárista.
Zkušenosti z psychologie, korporátního prostředí, koučinku a kreativní tvorby využívá při realizaci workshopů, tréninků a eventů založených na praxi, interaktivitě a efektivní kombinaci nástrojů byznysu a umění.

Kde se kreativita bere a jak ji probudit? Kde vzít inspiraci, když nápady nepřicházejí? A co je to fifuník?

Krédo: Buďte sami sebou. Všichni ostatní jsou už stejně obsazení.


Mgr. Jitka Štádlerová

Lektorka, mentorka  a koučka. Více než 15 let se věnuje rozvoji dovedností, které pomáhají  posouvat se vpřed a  jsou potřebné pro harmonický osobní i pracovní život. Spojuje nejnovější poznatky aplikovaných neurověd s osvědčenými postupy a principy. Při svých  workshopech  kreativity využívá  techniky osobně vyzkoušené  na různých projektech – od kreativních  knih pro děti až po  vlastní projekt osobního diáře Itinerář spokojeného života. Často pracuje s podnikatelkami, kde jako  mentorka inspiruje a  pomáhá vytvářet nápady na rozvoj  byznysu.

Krédo: Chceme-li změnu, nemůžeme dělat to, co dosud….

Cena

Cena za celodenní program   3.700 Kč / 1 osoba

FIRST MINUTE SLEVA 20 % (platí do 31. 12. 2015) 2.960 Kč / 1 osoba

SLEVA 30 % pro 3 a více osob   2.590 Kč / 1 osoba

Cena je uvedena bez DPH a zahrnuje občerstvení včetně oběda.

 

Více informací a registrace na: www.positive.cz, tereza.knechtlova@positive.cz, tel. 224 210 749, 736 621 366