Kde najdete kvalitní počítačové kurzy a manažerská školení?

Chcete se dále vzdělávat v práci s počítačem a hledáte kvalitní počítačové kurzy? Jste uživatel nebo profesionál ICT? Zajímáte se o vedení lidí a chcete absolvovat profesionální manažerská školení? Kde hledat a jak probíhají?

Počítačové znalosti jsou v dnešní době již nezbytným základem nejen pro dobré pracovní uplatnění, ale i pro další pracovní postup. Chcete zlepšit vlastní profesionalitu? Proškolit své zaměstnance v práci s počítačem a zvýšit tak jejich odbornost? Výbornou metodou jsou nejrůznější počítačová školení. V tomto ohledu se však vyplatí řídit se oním známým a okřídleným „dvakrát měř, jednou řež“. Pouze kvalitní počítačové kurzy vám přinesou opravdu to, co od nich očekáváte – hlubší znalosti, skutečné porozumění problematice a schopnost vše využít v praxi. Kde však taková počítačová školení hledat, podle čeho je vybírat, a jak vůbec probíhají?

Počítačová školení: Zajímejte se o zkušenosti a reference

Při pátrání po odborných počítačových kurzech je dobré se v první řadě podívat na reference firmy, která je pořádá. Koho již vyškolili? Jednalo se také o velké a renomované společnosti? Dlouholeté působení na trhu je pak také výmluvným důkazem zkušeností a tradice. V neposlední řadě se zaměřte i na to, zdali nabízená počítačová školení poskytují přidanou hodnotu například ve formě vybavení učeben. Je opravdu moderní? Je ho dostatek?

Jestliže hledáte takovéto kvalitní počítačové kurzy a to nejen pro Brno a okolí, pak se s důvěrou obraťte na společnost PC-DIR Real. Za dobu své existence zde vyškolili více než 22 000 posluchačů, jejich lektoři jsou lidé úzce spojení s praxí a řadí se mezi špičkové počítačové experty.

Počítačová školení tak probíhají pod dohledem předních odborníků v oboru ve vlastní moderní  budově v Brně , ale i v Praze a u zákazníků. Samozřejmostí je moderní a komplexní vybavení učeben i zázemí, školicí dokumentace v papírové nebo elektronické formě či celodenní občerstvení.

Počítačové kurzy na míru

Nabídka počítačových kurzů od PC-DIR Real je opravdu široká – od standardních kurzů zaměřených například na programování či grafické programy až po počítačová školení na míru dle vašich potřeb a požadavků.

Počítačová školení  – několik příkladů:

Operační systémy ( MS Windows Server, Linux, Unix apod.)

Databáze (MS SQL, Oracle, Sybase, IBM DB2)

Kancelářské aplikace (MS Office, OpenOffice)

Programování (jazyky C/C++,  Java, .NET, PHP,  SQL, RUBY apod.)

Grafické programy (Adobe Photoshop, CorelDRAW,  Pinnacle studio apod.)

Bezpečnost IT, Internet

Virtualizace (VMware, Citrix, Hyper-V)

Metodika řízení procesů a projektů ICT (ITIL, PRINCE2 apod.) 

Sítě a komunikace (Citrix, Cisco, MS Exchange Server aj.)

Informační systémy SAP  (workshopy, zákaznické kurzy, základy logistiky apod.)

Rekvalifikační kurzy

  • speciální kurzy pro přípravu IT odborníků na vybrané pozice
  • SAP – akreditované školení pro Úřady práce, rekvalifikační školení pro vybrané pracovní pozice aj.

Přehled všech (nejen počítačových) kurzů najdete na stránce www.pcdir.cz/Kategorie.aspx.

Odborné a interaktivní manažerské kurzy

Kromě počítačových školení se toto školicí středisko zabývá také profesionálními manažerskými kurzy. Hledáte-li skutečně odborná manažerská školení, jste na správném místě. Dozvíte se a nacvičíte mnoho užitečných dovedností do praxe, jako jsou např. týmová spolupráce, neverbální komunikace, rozvoj osobnosti, prezentační  a prodejní  dovednosti apod.

Všechny manažerské kurzy probíhají formou interaktivního workshopu, do kterého se účastníci aktivně zapojují a na konkrétních úkolech si ihned prověřují získané dovednosti. Manažerská školení jsou vždy vedena profesionálními lektory s dlouholetými zkušenostmi v oboru.

Zajímají vás bližší informace o počítačových či manažerských kurzech? Pak navštivte stránky www.pcdir.cz.