Vítězslav Kříž

Vítězslav Kříž, nový Senior Account Manager počítačové školy Gopas

Vítězslav Kříž nastoupil na pozici Senior Account Managera v obchodním oddělení Počítačové školy Gopas. Téměř po celý profesní život se pohyboval v médiích, kde zastával vedoucí operativní nebo marketingové pozice (Vltava-Labe-Press, a. s., Lidové noviny, Mladá fronta DNES - MAFRA, a. s., AC Sparta Praha fotbal, a.s.).

Jeho pracovní činnost byla vždy velmi úzce propojená s obchodem. Obchodní oddělení buď řídil z povahy své funkce, nebo prostřednictvím vývoje speciálních projektů v marketingových odděleních. Podílel se také na návrhu a realizaci vzdělávacích projektů. Baví ho sledovat mediální svět, formáty a způsoby komunikace.

Zajímá se o kvalitní hudbu a film a velmi rád se sveze na čemkoliv rychlejším, ať už jde o horské kolo, lyže, snowboard nebo motorku.

Obsah byl připraven ve spolupráci

Zaujal Vás tento článek? Objednejte si služby tohoto dodavatele na EduCity.cz a jako členové Klubu EduCity můžete získat něco navíc.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace