HR News Management News Sales News HRtv Management tv Katalog profesionálů Rekvalifikuj.cz Meetings
Vítězslav Kříž

Vítězslav Kříž, nový Senior Account Manager počítačové školy Gopas

Vítězslav Kříž nastoupil na pozici Senior Account Managera v obchodním oddělení Počítačové školy Gopas. Téměř po celý profesní život se pohyboval v médiích, kde zastával vedoucí operativní nebo marketingové pozice (Vltava-Labe-Press, a. s., Lidové noviny, Mladá fronta DNES - MAFRA, a. s., AC Sparta Praha fotbal, a.s.).

Jeho pracovní činnost byla vždy velmi úzce propojená s obchodem. Obchodní oddělení buď řídil z povahy své funkce, nebo prostřednictvím vývoje speciálních projektů v marketingových odděleních. Podílel se také na návrhu a realizaci vzdělávacích projektů. Baví ho sledovat mediální svět, formáty a způsoby komunikace.

Zajímá se o kvalitní hudbu a film a velmi rád se sveze na čemkoliv rychlejším, ať už jde o horské kolo, lyže, snowboard nebo motorku.

Obsah byl připraven ve spolupráci

Zaujal Vás tento článek? Objednejte si služby tohoto dodavatele na EduCity.cz a jako členové Klubu EduCity můžete získat něco navíc.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace