HR News Management News Sales News HRtv Management tv Katalog profesionálů Rekvalifikuj.cz Meetings
Jana Mouchová

Jana Mouchová, nová ředitelka komerčních aktivit Letiště Praha

Novou ředitelkou komerčních aktivit Letiště Praha se od nového roku stala Jana Mouchová. Jejím úkolem je posílit vztahy s komerčními partnery a zároveň pokračovat v rozvoji služeb a komfortu cestujících na pražském letišti při současném zlepšování poměru kvality a ceny těchto služeb. Prioritou bude také připravovaná rekonstrukce obchodních prostor v obou terminálech, která bude zahájena v první polovině letošního roku.

Jana Mouchová vystudovala zahraniční obchod na Obchodní fakultě Vysoké školy ekonomické v Praze. Zkušenosti z oblasti obchodu a marketingu získala díky svému dlouholetému působení v mezinárodních firmách, jako jsou T-Mobile, Klepierre nebo Unibail-Rodamco. Posledních 13 let působila v oblasti správy a provozu komerčních nemovitostí na řídících a marketingových pozicích v několika významných obchodních centrech v Praze (Metropole Zličín, Centrum Chodov a Černý Most, Atrium Flora, Nový Smíchov).

Zdroj: Letiště Praha, a. s.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace