Zkroťte svou výbušnost, než bude pozdě

Temperamentní jedinci reagují na nepříjemné situace podrážděně, což jim často následně uškodí. Jakmile se totiž jednou dotknou něčí důstojnosti, ztrácí jeho důvěru, která se pak velmi obtížně získává zpět. Ať už máte problém s výbušností více či méně často, měli byste vědět, že v osobním i pracovním životě si každý z nás sám vybírá, jak bude reagovat na určité situace a lidi. I když to může vypadat, že reagujeme automaticky, není to tak úplně pravda. Pokud si uvědomíme, co naši výbušnost…Chcete si přečíst celý článek?
Staňte se součástí komunity předplatitelů Management News již za 58 Kč měsíčně

Pro firmy od 1490 Kč ročně bez DPH
Používáte Management News ke své práci? Zajistěte si firemní předplatné za 1490 Kč ročně, které je navíc zvýhodněno při větším počtu předplatitelů z jedné firmy - například pro Vaše HR oddělení. Více zde.

Pro soukromé osoby a OSVČ za 690 Kč ročně včetně DPH
Chcete si zajistit předplatné jako soukromá osoba či OSVČ? Využijte předplatné SOLO BONUS za 690 Kč ročně.

Nejste rozhodnuti?
Vyzkoušejte si předplatné po dobu jednoho měsíce, využijte nabídku 30 dní za 149 Kč.

Nejste-li rozhodnuti, jaká forma předplatného pro Vás bude optimální, přihlašte se k Vašemu stávajícímu účtu na Management News nebo si vytvořte účet nový a zvolte cenový program "30 dní za 149 Kč" a máte 30 dní na to, abyste si Management News vyzkoušeli a během této doby si zajistili standardní předplatné.

Nevíte, jak máte dále postupovat? Kontaktujte nás zde.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace