Při rozvoji lídrů se často zapomíná na podporu

Firmy, které neinvestují do rozvoje svých lídrů dělají velkou chybu, o tom není pochyb. Ve skutečnosti ale i firmy, které o své talentované pracovníky pečují, nakonec mohou dopadnout špatně, především pokud dělají rozvoj tak, jak je obvyklé. Často totiž ve firmách vidíme přístup, kdy přežijí jen ti, kdo se sami od sebe dovedou přizpůsobit. Web management.about.com však před tím varuje. Pečovat o talentované pracovníky je důležité. Zaměstnance s vysokým potenciálem musíte včas rozpoznat a musíte…Chcete si přečíst celý článek?
Staňte se součástí komunity předplatitelů Management News již za 58 Kč měsíčně

Pro firmy od 1490 Kč ročně bez DPH
Používáte Management News ke své práci? Zajistěte si firemní předplatné za 1490 Kč ročně, které je navíc zvýhodněno při větším počtu předplatitelů z jedné firmy - například pro Vaše HR oddělení. Více zde.

Pro soukromé osoby a OSVČ za 690 Kč ročně včetně DPH
Chcete si zajistit předplatné jako soukromá osoba či OSVČ? Využijte předplatné SOLO BONUS za 690 Kč ročně.

Nejste rozhodnuti?
Vyzkoušejte si předplatné po dobu jednoho měsíce, využijte nabídku 30 dní za 149 Kč.

Nejste-li rozhodnuti, jaká forma předplatného pro Vás bude optimální, přihlašte se k Vašemu stávajícímu účtu na Management News nebo si vytvořte účet nový a zvolte cenový program "30 dní za 149 Kč" a máte 30 dní na to, abyste si Management News vyzkoušeli a během této doby si zajistili standardní předplatné.

Nevíte, jak máte dále postupovat? Kontaktujte nás zde.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace