Oslavme Mezinárodní den vzdělávání v zaměstnání

Snem asi každého asistenta vedoucího pracovníka je výměna práce s jeho šéfem. Tento týden se ovšem v rámci Mezinárodního dne vzdělávání v zaměstnání stane pro řadu britských zaměstnanců realitou. Bude to pro ně nová příležitost ke zdokonalení spolupráce s jejich nadřízenými, naučení se novým věcem. Vzdělávací kampaň ku příležitosti zmíněného mezinárodního dne probíhá ve Velké Británii již od roku 1999. Prvního ročníku se aktivně zúčastnila asi stovka zaměstnavatelů. V minulém roce jich bylo již…Chcete si přečíst celý článek?
Staňte se součástí komunity předplatitelů Management News již za 58 Kč měsíčně

Pro firmy od 1490 Kč ročně bez DPH
Používáte Management News ke své práci? Zajistěte si firemní předplatné za 1490 Kč ročně, které je navíc zvýhodněno při větším počtu předplatitelů z jedné firmy - například pro Vaše HR oddělení. Více zde.

Pro soukromé osoby a OSVČ za 690 Kč ročně včetně DPH
Chcete si zajistit předplatné jako soukromá osoba či OSVČ? Využijte předplatné SOLO BONUS za 690 Kč ročně.

Nejste rozhodnuti?
Vyzkoušejte si předplatné po dobu jednoho měsíce, využijte nabídku 30 dní za 149 Kč.

Nejste-li rozhodnuti, jaká forma předplatného pro Vás bude optimální, přihlašte se k Vašemu stávajícímu účtu na Management News nebo si vytvořte účet nový a zvolte cenový program "30 dní za 149 Kč" a máte 30 dní na to, abyste si Management News vyzkoušeli a během této doby si zajistili standardní předplatné.

Nevíte, jak máte dále postupovat? Kontaktujte nás zde.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace